18 Temmuz 2018 Çarşamba

Bozarmut'ta iki araç birbirine girdi: 5 yaralı

Yeni yönetimin ilk ziyaretçisi “Kardeş” sendika

Maden-İş Sendikası Yatağan Şubesi, geçtiğimiz günlerde 10. Olağan Genel Kurulu’nu gerçekleştiren Tes-İş Sendikası Yatağan Şubesi’ni ziyaret etti.

03 Kasım 2017 Cuma 09:07
Bu haber 736 kez okundu
Yeni yönetimin ilk ziyaretçisi “Kardeş” sendika

 Maden-İş Sendikası Yatağan Şube Başkanı Osman İlhan ve yönetim kurulu üyeleri, geçtiğimiz günlerde 10. Olağan Genel Kurulu’nu gerçekleştiren Tes-İş Sendikası Yatağan Şubesi’ni ziyaret etti.

Tes-İş Sendikası Yatağan Şube Başkanı Fatih Erçelik ve yönetim kurulu üyeleri tarafından karşılanan İlhan ve beraberindekiler, yeni yönetime başarılar diledi.

İlhan, burada gazetecilere yaptığı açıklamada, “Her zaman el ele, omuz omuza birlikte mücadele etmekten onur duyduğum enerji işçisi arkadaşlarım kongresi hayırlı ve uğurlu olsun. Kongreler, işçi sınıfı için önemli kararların alındığı yerlerdir. Şunu açıkça belirtmek istiyorum, bu kongrede alınan kararlar aynı zamanda maden işçilerinin de kararlarıdır” diye konuştu.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Erçelik ise, genel kurulun ardından ilk ziyaretçilerinin “kardeş” sendika Maden-İş olmasından dolayı mutlu olduklarını belirterek, ziyaret için İlhan ve ekibine teşekkür etti.

Burak Alper KUŞ

banner19

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK YORUMLANANLAR
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV