Yeni yönetimin ilk ziyaretçisi “Kardeş” sendika

Maden-İş Sendikası Yatağan Şubesi, geçtiğimiz günlerde 10. Olağan Genel Kurulu’nu gerçekleştiren Tes-İş Sendikası Yatağan Şubesi’ni ziyaret etti.

Yeni yönetimin ilk ziyaretçisi “Kardeş” sendika
 Maden-İş Sendikası Yatağan Şube Başkanı Osman İlhan ve yönetim kurulu üyeleri, geçtiğimiz günlerde 10. Olağan Genel Kurulu’nu gerçekleştiren Tes-İş Sendikası Yatağan Şubesi’ni ziyaret etti.

Tes-İş Sendikası Yatağan Şube Başkanı Fatih Erçelik ve yönetim kurulu üyeleri tarafından karşılanan İlhan ve beraberindekiler, yeni yönetime başarılar diledi.

İlhan, burada gazetecilere yaptığı açıklamada, “Her zaman el ele, omuz omuza birlikte mücadele etmekten onur duyduğum enerji işçisi arkadaşlarım kongresi hayırlı ve uğurlu olsun. Kongreler, işçi sınıfı için önemli kararların alındığı yerlerdir. Şunu açıkça belirtmek istiyorum, bu kongrede alınan kararlar aynı zamanda maden işçilerinin de kararlarıdır” diye konuştu.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Erçelik ise, genel kurulun ardından ilk ziyaretçilerinin “kardeş” sendika Maden-İş olmasından dolayı mutlu olduklarını belirterek, ziyaret için İlhan ve ekibine teşekkür etti.

Burak Alper KUŞ

Güncelleme Tarihi: 03 Kasım 2017, 08:19
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER