Yerel Seçimlerin Nabzı Demeç’te Atıyor

2014 yerel seçimlerine 1 yıldan az bir zaman kala siyasi partilerin Yatağan teşkilatları seçim hazırlıklarına başlarken, www.demecgazetesi.com internet sitesinde yer alan ‘2014 Yerel Seçimlerinde Hangi Partiye Oy Vereceksiniz?’ anketinde dün saat 15:08 itibariyle meydana gelen değişiklik dikkat çekti. Haftasonu kullanılan oylarla MHP büyük çıkış yakalayarak oy sayısını 705’e çıkardı ve 960 oyla birinci sırada yer alan AK Parti’nin ardından ikinci sıraya yerleşti, CHP ise 554 oyla üçüncü sıraya geriledi.

Yerel Seçimlerin Nabzı Demeç’te Atıyor
 2014 yerel seçimleri öncesi siyasi partilerin Yatağan teşkilatları aday adaylığı sürecine girerken, Demeç Gazetesi’nin www.demecgazetesi.com adresli resmi internet sitesinde 22 Haziran Cumartesi günü başlatılan ‘2014 Yerel Seçimlerinde Hangi Partiye Oy Vereceksiniz?’ adlı anketteki istatistiklerdeki hareketlilik dikkat çekti. 
Hafta sonu kullanılan oylarla oy oranını büyük ölçüde artıran MHP dün saat 15:08 itibariyle oy sayısını 705’e çıkararak, 960 oyla ilk sırada yer alan AK Parti’nin ardından ikinci sıraya yerleşirken, 554 oy toplayan CHP üçüncü sıraya geriledi, ankette yer alan ‘diğer’ seçeneğinin ise saat 15:08 itibariyle kullanılan toplam 2335 oydan 116’sını topladığı görüldü. 
En net sonuçlara ulaşılabilmesi amacıyla her IP adresinden sadece bir kere oy kullanılabilen anket, 20 Temmuz Cumartesi gününe kadar devam edecek ve sonuçlar Demeç Gazetesi’nin 22 Temmuz Pazartesi günkü sayısında yayınlanacak.

Güncelleme Tarihi: 01 Temmuz 2013, 18:32
YORUM EKLE
YORUMLAR
murat özkaya
murat özkaya - 7 yıl Önce

neden diger partilerin isimleri yok.. cok mu onemsiz BBP,SP de olmaliydi

a.sazak
a.sazak - 7 yıl Önce

ya anlayamadığım bunca olandan sonra daha hala biz batmak bitmek istiyoruz diyenler.yazık ya vallahi yazık.insanlar resmen delirmiş.yok olalım diye ellerinden geleni yapıyolar.

DEMOKRASİ KAZANACAK
DEMOKRASİ KAZANACAK - 7 yıl Önce

yatağan da ak parti kesinlikle belediyeyi alacak mustafa toksöz büyük fark atacak chpye yazin bunu

efeoglu
efeoglu - 7 yıl Önce

haydi yatağanım şimdi hareket milliyetçi hareket zamanı varol çakmak'a tam destek sonuna kadar yaniniz dayiz varol hocam....

MURAT
MURAT - 7 yıl Önce

akpnin yatağanda kazanma şansi %000000

mehmet
mehmet - 7 yıl Önce

işi gücü olmayan yada kendini nette oy vermekle görevlendiren kişilerin sürekli aynı oyu kullanması sonucunda elbette birileri önde olacaktır bu kesinlikle gerçek sonuç değildir. pc başinda değil halkın içine girerek anket o,yapılmali

inadına mhp
inadına mhp - 7 yıl Önce

akp ye yer yok yatağanda bölücü terör örgütüne yardım ve yataklık eden bir siyasi barindiralamaz.yatağan halkı olarak buna müsade edilmeyecektir.

tuğrul
tuğrul - 7 yıl Önce

bir yatağanlı olarak ve bir ülkücü olarak oyum mhp ye.ve diyoruzki devlete bey yatağana varol hocam gerek yüce allahın izniyle yatağan halkının şerefli herbir bireyiyle bu mücadeleden galip çıkacağız.


SIRADAKİ HABER