banner80

Yeşilbağcılar Belde Belediye Meclisi Son Kez Toplandı

30 Mart Mahalli İdareler Seçimi ile birlikte kapanacak olan Yeşilbağcılar Belde Belediyesi’nin Belediye Meclisi son toplantısını yaptı.

Yeşilbağcılar Belde Belediye Meclisi Son Kez Toplandı
 30 Mart Mahalli İdareler Seçimi ile birlikte büyükşehir statüsü kazanan Muğla’da kapanarak mahalle olacak olan Yeşilbağcılar Beldesi’nin Belediye Meclisi son toplantısını gerçekleştirdi.

Yeşilbağcılar Belde Belediye Başkanı Ertaf Cicili başkanlığında toplanan Belediye Meclisi’nin son toplantısında konuşan Cicili, görev süresince halka en iyi şekilde hizmet vermek için çaba sarf eden belediye meclisi üyelerine teşekkür ederek bundan sonraki yaşamlarında başarılar diledi.

Son belediye meclisi toplantısı sırasında, Yeşilbağcılar Belde Belediye Başkanı Ertaf Cicili tarafından tüm belediye meclisi üyelerine plaket sunuldu.

Burak Alper KUŞ

Güncelleme Tarihi: 09 Mart 2014, 00:37
YORUM EKLE
YORUMLAR
gibyalılar
gibyalılar - 7 yıl Önce

ertaf başkan beldemizde çok 5 yılda çok güzel hizmetler yaptın. sağol. 20 yıllık bahçeli beldenizden geçerken hayıflanıyor. eseri yok. 15 yıllık haşmetin yatağanda eseri yok. sen kıt kanaat olanaklarınla, yıkılmış yok edilmiş beldeni yeniden imar ettin aferin sana. seni yatağanda görmek isterdik ama haşmeti alt edemedin.

SIRADAKİ HABER

banner68