18 Temmuz 2018 Çarşamba

Bozarmut'ta iki araç birbirine girdi: 5 yaralı

YK Enerji’den Tes-İş ve Maden-İş’e ziyaret

Milas ilçesindeki Yeniköy ve Kemerköy termik santralleri ile maden ocaklarını işleten YK Enerji temsilcileri, Tes-İş ve Maden-İş sendikalarının Yatağan şubelerini ziyaret ettiler.

23 Mart 2018 Cuma 08:58
Bu haber 684 kez okundu
YK Enerji’den Tes-İş ve Maden-İş’e ziyaret

Milas ilçesindeki Yeniköy ve Kemerköy termik santralleri ile maden ocaklarını işleten YK Enerji’nin Enerji Direktörü Cafer Varol, İdari ve Personel Müdürü Tayyar Koçak, İdari ve Sosyal İşler Müdürü Hüsnü Tekeli, Yatağan ilçesine gelerek Tes-İş ve Maden-İş sendikalarının şubelerini ziyaret ettiler.

Direktör Cafer Varol, geçtiğimiz günlerde 10. Olağan Genel Kurulu’nu gerçekleştiren ve Fatih Erçelik başkanlığında yeni yönetimini oluşturan Tes-İş Sendikası’nın yeni yönetimini tebrik etti. Varol, yine geçtiğimiz günlerde 11. Olağan Genel Kurulu’nu gerçekleştiren ve Osman İlhan başkanlığında yeni yönetimini oluşturan Maden-İş Sendikası’na başarılar diledi.

Erçelik ve İlhan da, gerçekleştirilen ziyaretler sırasında benzer ifadelerde bulundular.

YK Enerji temsilcilerinin gerçekleştirdiği ziyaretlerden duydukları memnuniyeti dile getiren Erçelik ve İlhan, “Özel sektör bünyesinde örgütlülüğümüzü koruyarak ilk kongrelerimizi gerçekleştirdik. Özelleştirmenin üzerinden üç yıl gibi kısa bir süre geçmesine rağmen ikinci toplu iş sözleşmemizi imzaladık. Hep birlikte çok önemli mesafeler kat ettik. İş huzuru ve barışını sağladık. İşçilerin ve sendikanın da üretimin bir ayağı olduğunu ispatladık. İşçi, işveren ve sendika birlikteliğinin üretim için ne kadar gerekli olduğunu gösterdik. İşveren temsilcilerimizin şubelerimize yaptıkları ziyaretten oldukça memnun kaldık. Bu vesileyle YK Enerji temsilcilerine çok teşekkür ediyoruz” diye konuştular.

Burak Alper KUŞ

banner19

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK YORUMLANANLAR
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV