Yolunuz açık olsun

Yaklaşık 4 yıldan bu yana İlçe Kaymakamlığı görevini sürdüren Dr. Hasan Tanrıseven, İçişleri Bakanlığı tarafından yapılan görevlendirme nedeniyle İngiltere’ye gitmek üzere ilçemizden ayrılıyor. Önceki gün gazetemizi ziyaret eden Tanrıseven, tüm Yatağan halkına sevgi ve saygılarını iletti.

Yolunuz açık olsun
 Göreve başladığı günden bu yana halkla iç içe olan ve kısa sürede her kesimin sevgi ve saygısını kazanan Tanrıseven, Avrupa Birliği- Türkiye İlişkileri üzerine araştırma ve incelemelerde bulunmak üzere İngiltere’ye gidiyor. Çeşitli bakanlıklardan çok sayıda temsilcinin katılacağı görevlendirmede İç İşleri Bakanlığı’ndan Kaymakam olarak sadece Yatağan Kaymakamı Dr. Hasan Tanrıseven’in görevlendirilmiş olması dikkat çekerken, bu görevlendirmenin Tanrıseven’in başarılı çalışmaları nedeniyle İç İşleri Bakanlığı tarafından takdir edildiği söylenmekte.

Uzun bir süre ilçeden ayrı kalacağı ve yurt dışı görevlendirmesi dönüşünde tekrar ilçemizde görevine devam edip etmeyeceği konusunda net bir bilgi elde edinilemezken, Tanrıseven’in ilçedeki görevinden ayrılması üzüntü yaratırken, böyle bir görev üstlenmiş olması ise Yatağan olarak ayrı bir gurur kaynağı oldu.

Gazetemizi ziyaret ederek bir süre sohbet etme imkânı bulduğumuz Kaymakamımız Hasan Tanrıseven, “Yatağan halkı ile kurumlarımız arasındaki işbirliği, dayanışma gerçekten tüm ülke genelinde emsal gösterilecek seviyededir. Bu nedenle tüm çalışma arkadaşlarıma ve halkımıza teşekkürlerimi sunuyorum” dedi.

 

Güncelleme Tarihi: 28 Eylül 2013, 18:55
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER