Yücelen Hastanesi’nden Muğla basınına destek

Başbakanlık Basın Yayın ve Enformasyon Genel Müdürlüğü’nün, sağlık alanında faaliyet gösteren Yücelen Hastaneleri ile imzaladığı protokol kapsamında basın mensupları Yücelen Hastaneleri’nin sağlık hizmetlerinden indirimli olarak faydalanabilecekler.

Yücelen Hastanesi’nden Muğla basınına destek
 Başbakanlık Basın-Yayın ve Enformasyon Muğla Müdürlüğüne kayıtlı, Muğla ili dahilindeki gazeteciler ve eş çocuklarına ayakta ve yatarak verilecek sağlık hizmetlerinden indirimli yararlanabilmesi için, kullanımda olan basın kartlarını ibraz etmeleri halinde, Muğla Yücelen Hastaneleri’nin sağlık hizmetlerinde yüzde 20’ye varan oranlarda indirim uygulanacak.

Konuyla ilgili olarak açıklama yapan Başbakanlık Basın - Yayın ve Enformasyon Muğla Müdürü Münire Burcu, “İl Müdürlüğümüzün görev tanımları arasında bölgemizde görev yapan basın mensuplarının işlerini kolaylaştırıcı tedbirler alarak gerekli çalışmaları yapmaktadır. Bu kapsamda Yücelen Hastaneleri bundan böyle basın kartı sahibi basın mensuplarımıza ve yakınlarına kolaylık sağlayacaktır. Buradan değerli Yücelen Hastanesi yönetimine kurumumuza ve basın kartı sahibi arkadaşlarımıza verdiği destekten dolayı teşekkürlerimi sunuyorum” dedi.

Yücelen Hastaneleri adına konuşan Başhekim Dr. Sumur Gazezoğlu, “Başbakanlık Basın - Yayın Enformasyon Muğla Müdürlüğü ve Yücelen Hastaneleri arasında imzalanan bu sözleşme ile Muğla ili dahilindeki gazeteciler ve eş çocuklarına tedavilerinde yardımcı olmaktan gurur duyacağız” dedi.

Burak Alper KUŞ

Güncelleme Tarihi: 29 Eylül 2017, 09:17
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER