YÜCELEN ŞİRKETLER GRUBU 60 YAŞINDA

Yücelen Şirketler Grubu, kuruluşunun 60. yılını Akyaka Yücelen Otel’de düzenlenen programla kutladı.

YÜCELEN ŞİRKETLER GRUBU 60 YAŞINDA

Muğla’da Menteşe, Marmaris ve Ortaca’da hastaneleri bulunan Yücelen Şirketler Grubu 60. yılı dolayısıyla Akyaka’da bulunan Yücelen Otel’de kutlama programı düzenlendi.

Akyaka Yücelen Otelinin Konferans Salonu’nda düzenlenen programa, Muğla Valisi Orhan Tavlı’nın yanı sıra; Ula Kaymakamı Baha Başçelik, İl Jandarma Komutanı Tuğgeneral ali Gemalmaz, Menteşe Belediye Başkanı Bahattin Gümüş, Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Bülent Karakuş, Yücelen Şirketler Grubu’nun Kurucusu Hamdi Yücel Gürsoy, Yücelen Şirketler Grubu’nun yönetimi ve personeli katıldı.

Programda, Hamdi Yücel Gürsoy’un belgesel gösterimi sergilendi.

Programda konuşma yapan Muğla Valisi Orhan Tavlı, Muğla iş sektöründe bir marka olan yücelen grubunun 60.  yıldönümünü kutlayarak, “İş sektöründe uzun yıllar var olmak gerçekten çok zor bir süreçtir. Faaliyette bulunduğu sektörlerde yıllardır başarılı çalışmalara imza atan ve 60 yıldır güzel Muğla’mıza hizmet eden Yücelen Grubu Kurucusu Hamdi Yücel Gürsoy’u, yönetim kurulu üyelerini ve tüm çalışanlarını kutluyorum” diye konuştu.

Menteşe Belediye Başkanı Bahattin Gümüş ise şunları söyledi:

“Turizm, sağlık, spor ve eğitim alanlarında yatırımlar yapan, binlerce çalışanı ile kentte istihdam sağlayan Yücelen Şirketler Grubunun 60. yılı nedeniyle düzenlenen resepsiyona katıldık. Hamdi Yücel Gürsoy’u ve tüm Yücelen ailesini kutluyor, iş hayatındaki başarılarının devamını diliyorum.”

Konuşmalarının ardından kuruluş yıldönümü pastası kesildi.

Elif Ertan

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner68