“YÜK OLMAYA DEĞİL, YÜK ALMAYA GELİYORUZ”

Basın İlan Kurumu Muğla Şube Müdürü Abdurrahman Bahşişoğlu, Yatağan’da bulunan ve günlük yayın yapan Demeç Gazetesi yöneticileriyle bir araya geldi… Gazete imtiyaz sahibi ve çalışanlarıyla bir araya gelen Bahşişoğlu; “Kurum olarak yük olmaya değil, yük almaya geliyoruz” dedi.

“YÜK OLMAYA DEĞİL, YÜK ALMAYA GELİYORUZ”
 Resmi ilanlarla, kamu kurum ve kuruluşlarına ait reklamların yayınlanmasına aracılık eden Basın İlan Kurumu’nun Muğla Şube Müdürü Abdurrahman Bahşişoğlu, Salı günü ilçemize gelerek günlük yayın yapan gazetemizin yetkilileri ve sorumlularıyla bir araya geldi.

Yatağan Demeç Gazetesi İmtiyaz Sahibi Ferit Topaloğlu, Yazı İşleri Müdürü Fatma Çadır, Editör Mehmet Küçük ve Muhabir Burak Alper Kuş ile bir süre görüşen Basın İlan Kurumu Muğla Şube Müdürü Abdurrahman Bahşişoğlu; “Yatağan Demeç Gazetesi Muğla’da yayınlanan ve resmi ilan alma hakkı olan 36 gazete içerisinde en çok yerel ve özel habere yer veren gazeteler arasında yer alıyor. 1 Mayıs 2014 tarihi itibari ile Muğla’da resmen göreve başladık. Resmi ilanlarla, kamu kurum ve kuruluşlarına ait reklamların yayınlanmasına aracılık ediyoruz. Basın İlan Kurumu Genel Müdürümüz Mehmet Atalay’ın deyimiyle bizler kurum olarak ‘Yük olmaya değil, yük almaya geliyoruz.’ Basın İlan Kurumu Muğla Şubesi olarak bizler Muğla’da yerel basının daha da üst seviyelere çıkması için üstümüze düşen görevi yapmaya hazırız. Basının daha da güçlenmesi için elbette basın kuruluşlarının da sorumluluklarını yerine getirmesini bekliyoruz” ifadelerini kullandı.

BİK Muğla Şube Müdürü Abdurrahman Bahşişoğlu Yatağan’ın ardından Kavaklıdere Demeç Gazetesi’nde incelemelerde bulunmak üzere ilçeden ayrıldı.

Güncelleme Tarihi: 17 Aralık 2014, 18:31
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner68