YÜKSEKOKULA KAYITLAR DEVAM EDİYOR

Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Yatağan Meslek Yüksekokulu’na 1 Eylül Pazartesi günü başlayan kayıtlar devam ediyor. Kayıtlar 5 Eylül’de sona erecek.

YÜKSEKOKULA KAYITLAR DEVAM EDİYOR
 Yetkililerden alınan bilgiye göre; 2004 – 2005 eğitim öğretim yılında Yatağan Sanayi Sitesi’nde bulunan binada hizmet vermeye başlayan, Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Yatağan Meslek Yüksekokulu’na  2014-2015 Eğitim-Öğretim yılında ÖSYM tarafından 197 öğrenci yerleştirildiği ve kazanan yeni öğrencilerin kayıt kabul işlemlerinin 01 Eylül 2014 itibariyle yapılmaya başlandığı, kayıt işlemlerinin sorunsuz olarak devam ettiği ve Programlara kayıt yaptıranların sayısının geçen yıllara oranla fazla olduğu öğrenildi.

Elektrik-Enerji Bölümü ile İnşaat Bölümü bulunan ve bu iki bölüme bağlı olarak; mevcut Elektrik Programı (Ö.Ö.) , Elektrik Programı (İ.Ö.), İnşaat Teknolojisi Programı (Ö.Ö.), İnşaat Teknolojisi Programı (İ.Ö.) ve Doğal Yapı Taşları Teknolojisi Programları bulunan Meslek Yüksekokulu'nun yeni öğrencilerinin kayıt kabul işlemleri 05 Eylül 2014 tarihinde sona erecek.

Güncelleme Tarihi: 02 Eylül 2014, 19:14
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner68