Ziraat Bankası’nda Görev Değişimi

Ziraat Bankası Yatağan Şubesi Müdürü olarak görev yapan Rıza Şen’in Yalova Şube Müdürü olarak atanması üzerine boşalan makama Ankara Ayvalı Şubesi Operasyon Yetkilisi Nilgün Koç atandı.

Ziraat Bankası’nda Görev Değişimi
 Ziraat Bankası Yatağan Şubesi Müdürü olarak görev yapan Rıza Şen’in tayininin Yalova Şubesi Müdürlüğü’ne Şube Müdürü olarak çıkmasıyla boşalan makama, Ankara Ayvalı Şubesi’nde Operasyon Yetkilisi olarak görev yapan Nilgün Koç atandı.

Koç, pazartesi günü itibarıyla resmen görevine başlarken Yatağan’a tayin olmasını sevinçle karşıladığını belirtti. Koç, yaptığı açıklamada; “Buradaki görevimden önce Ankara’daki Ayvalı Şubesi’nde Operasyon Yetkilisi olarak görev yapıyordum. Yatağan Şube Müdürü Rıza Şen’in Yalova Şube Müdür olarak atanmasıyla bu göreve atandım. Çok güzel bir şehre ve şubeye geldiğimi düşünüyorum. Göreve başladığım günden beri beni ziyaret ederek veya bana çiçek göndererek güzel dileklerini ileten herkese çok teşekkür ediyorum. Umarım uzun yıllar Yatağan’da güzel çalışmalara imza atarız” şeklinde konuştu.

Koç’un evli ve 2 çocuk sahibi olduğu öğrenildi.

Burak Alper KUŞ

Güncelleme Tarihi: 04 Şubat 2014, 18:35
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER