Ziraat Odası Başkan Adayı Arık, ziyaretlerini sürdürüyor

Yatağan Ziraat Odası’nın gelecek hafta gerçekleştireceği seçim için başkan adaylığını açıklayan Yücel Arık, seçim çalışmaları kapsamında ziyaretlerini sürdürüyor.

Ziraat Odası Başkan Adayı Arık, ziyaretlerini sürdürüyor

Yatağan Ziraat Odası’nın Başkan Adayı Yücel Arık, seçim çalışmaları kapsamında gerçekleştirdiği ziyaretler çerçevesinde, Yatağan Kaymakamı Hayrettin Çiçek, İlçe Tarım ve Orman Müdürü İsmail Hakkı Yüksel, AK Parti İlçe Başkanı Ali Tekin ve Demeç Gazetesi İmtiyaz Sahibi Ferit Topaloğlu’nu ziyaret eden Arık, projelerini anlattı.

Yatağan’ı zirai açıdan kalkındırmak için tüm kamu kurum ve kuruluşları ile siyasi partilerini bir araya getirerek ortak akılla hareket edilmesinin sağlanması gerektiğini belirten Arık, yola çıkış maksatlarının Yatağan’ı tarım merkezi halinde getirmek olduğunu söyledi.

Hazırladıkları projeleri güçlü kadrolarıyla hayata geçirmeyi planladıklarını belirten Arık, “Çiftçilerin dayanışma içerisinde çalışacağı bir birliktelik gerekiyor. Bu birlikteliğe de iyi bir lider gerekiyor. Bu sorunların çözümü için ekibimle birlikte Yatağan Ziraat Odası Başkanlığı’na adayım. Her bir projemiz çiftçimizin ekonomik anlamda rahatlamasını ve refaha ulaşmasını sağlıyor. Eğer şahsımı ve yönetimimi yönetime getirirlerse seçimin ertesi günü projelerimizi hayata geçirmeye başlayacağız” dedi.

Burak Alper KUŞ

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER