Ziraat Odası Sözünü Tutacak

14 Mayıs Çiftçiler Günü nedeniyle organize ettiği Murat Kekilli konseri Hatay Reyhanlı’da meydana gelen bombalı saldırı sonrası iptal edilen, Yatağan Ziraat Odası Yönetim Kurulu dün düzenlediği basın toplantısıyla konserin ileri bir tarihte yapılacağını altını çizdi.

Ziraat Odası Sözünü Tutacak
  

Dün saat 10:00’da Yatağan Ziraat Odası’nda düzenlenen toplantıda Yönetim Kurulu adına konuşan Yatağan Ziraat Odası Başkanı Şenyüz Buğday; “4 yıldır odamız adına kutlamakta olduğumuz 14 Mayıs Çiftçiler Günü’nde bu yıl bir değişiklik yaparak halkımızla çiftçimizi kaynaştırmak istedik ve bir araya getirmek istedik.

Bu amaçla düzenlediğimiz Murat Kekilli konserini Hatay’da meydana gelen elim olay sonrası iptal ettik. İptal konusunda kendimizin aldığı kararın yanı sıra sayın Kaymakamımız Dr. Hasan Tanrıseven ve Türkiye  Ziraat Odaları Birliği İkinci Başkanı Nuri Sarman’ın da tavsiyeleri oldu.

Yönetim kurulumuzca önümüzdeki günlerde belirlenecek bir tarihte aynı konseri düzenleyerek halkımıza ve çiftçimize verdiğimiz sözü yerine getireceğiz.

Bu vesileyle 14 Mayıs Dünya Çiftçiler Günü’nün bütün çiftçilerimize hayırlı olmasını diler, ürününün bol, kazancının bereketli olmasını temenni ederiz” dedi. 

Güncelleme Tarihi: 14 Mayıs 2013, 17:46
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER