17 Ağustos 2018 Cuma

Yatağan Termik Santrali’nde can telaşı

Genç yazar kitabını tanıttı

Yatağan Gazi Anadolu Lisesi öğrencisi Seda Nur Ürkmez, yazdığı “Yıldızların Şehri” adlı kitabının tanıtımını okulunda yaptı. Geniş katılımın olduğu etkinliğin ardından genç yazar kitaplarını sevenleri için imzaladı.

15 Mayıs 2018 Salı 08:45
Bu haber 1120 kez okundu
Genç yazar kitabını tanıttı

Yatağan Gazi Anadolu Lisesi 11. sınıf öğrencisi Seda Nur Ürkmez, büyük bir emek harcayarak hazırladığı “Yıldızların Şehri” adlı romanını yayımladı. Ürkmez, yayımladığı kitabın tanıtımını da okuduğu okulda yaptı.

Kitap tanıtımı töreninde konuşan Okul Müdürü Hüseyin Demir, öğrencilerinin tamamen kendi başarısı ve azmi olan bu kitabı icra edip tüm sabrı ile bu eseri ortaya koyduğu için kutladı.

Demir, “Sedanur'un bu ilk eserinin son olmayacağını biliyorum. İlerde daha güzel yerlere gelebileceğine gönülden inanıyorum. Öğrencimizin kendini geliştirme konusunda çabalarını daha üst seviyelere çıkaracağına eminim” dedi.

Kitabında sekiz yıl önce bir kızın sekiz yıl sonra aşık olduktan sonra yaşadığı aşk hikayesinin anlatıldığını belirten Ürkmez ise, “Bazı insanlar aşkı yaşayarak hissetmek isterler bazıları ise sadece kitap kahramanlarının yer aldığı bir dünyada âşık olmak isterler bu yüzden kimseyi yargılayanlasınız siz mükemmel değilsiniz bende mükemmel değilim.  Hepimizin farklı kusurları var bizi özel kılan en büyük yönümüz ise düşüncelerimizde bana göre” dedi.

Ürkmez, konuşmasının ardından kitabını sevenleri için imzaladı.

Burak Alper KUŞ

banner19

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV