Genç yazar kitabını tanıttı

Yatağan Gazi Anadolu Lisesi öğrencisi Seda Nur Ürkmez, yazdığı “Yıldızların Şehri” adlı kitabının tanıtımını okulunda yaptı. Geniş katılımın olduğu etkinliğin ardından genç yazar kitaplarını sevenleri için imzaladı.

Genç yazar kitabını tanıttı
Yatağan Gazi Anadolu Lisesi 11. sınıf öğrencisi Seda Nur Ürkmez, büyük bir emek harcayarak hazırladığı “Yıldızların Şehri” adlı romanını yayımladı. Ürkmez, yayımladığı kitabın tanıtımını da okuduğu okulda yaptı.

Kitap tanıtımı töreninde konuşan Okul Müdürü Hüseyin Demir, öğrencilerinin tamamen kendi başarısı ve azmi olan bu kitabı icra edip tüm sabrı ile bu eseri ortaya koyduğu için kutladı.

Demir, “Sedanur'un bu ilk eserinin son olmayacağını biliyorum. İlerde daha güzel yerlere gelebileceğine gönülden inanıyorum. Öğrencimizin kendini geliştirme konusunda çabalarını daha üst seviyelere çıkaracağına eminim” dedi.

Kitabında sekiz yıl önce bir kızın sekiz yıl sonra aşık olduktan sonra yaşadığı aşk hikayesinin anlatıldığını belirten Ürkmez ise, “Bazı insanlar aşkı yaşayarak hissetmek isterler bazıları ise sadece kitap kahramanlarının yer aldığı bir dünyada âşık olmak isterler bu yüzden kimseyi yargılayanlasınız siz mükemmel değilsiniz bende mükemmel değilim.  Hepimizin farklı kusurları var bizi özel kılan en büyük yönümüz ise düşüncelerimizde bana göre” dedi.

Ürkmez, konuşmasının ardından kitabını sevenleri için imzaladı.

Burak Alper KUŞ

Güncelleme Tarihi: 15 Mayıs 2018, 09:45
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER