18 Haziran 2018 Pazartesi

Yatağan'da karı koca kavgası kanlı bitti: 1 ölü

Kültür turizmi tur operatörlerinden Yatağan çıkartması

İzmir ve Aydın bölgesinde kültür turizmine yönelik turlar gerçekleştiren firmaların temsilcileri, Yatağan ilçesini gezdi.

15 Mart 2017 Çarşamba 15:08
Bu haber 794 kez okundu
Kültür turizmi tur operatörlerinden Yatağan çıkartması

 Muğla Büyükşehir Belediyesi’nin girişimiyle Yatağan ilçesine gelen İzmir ve Aydın bölgesinde kültür turizmine yönelik turlar gerçekleştiren firmaların temsilcileri, Turgut Mahallesi’ndeki Lagina Kutsal Alanı ve Osman Hamdi Bey Konağı’nı gezdi.

Yatağan Belediye Başkan Yardımcısı Tarcan Oğuz’un eşlik ettiği heyet, Yatağan’ın kültür turizmi için önemli bir nokta olduğunu noktasında fikir birliğine vardı.

Gezinin kendileri için çok olumlu geçtiğini belirten firma temsilcileri, Muğla’nın birçok yerine kültür turları gerçekleştirdiklerini belirterek, Yatağan’ın önemli kültürel mekanlarının tur kapsamına alınması için çalışmalar gerçekleştireceklerini belirttiler.

Muğla Büyükşehir Belediyesi’nin yapmış olduğu çalışmadan dolayı duydukları memnuniyeti dile getiren Yatağan Belediye Başkan Yardımcısı Tarcan Oğuz ise, Yatağan’ın daha fazla tanıtılmasıyla ilçeye gelen yerli ve yabancı konukların sayısının artmasını beklediklerini söyledi.

Burak Alper KUŞ

banner19

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV