Yatağan Belediyesi Kitap Fuarı açıldı

Yatağan Belediyesi’nin organize ettiği 1. Kitap Fuarı, ilçe otogarında açıldı.

Yatağan Belediyesi Kitap Fuarı açıldı

Yatağan Belediye Başkanı Mustafa Toksöz, göreve geldiği günden bu yana düzenlediği sosyal etkinliklerle dikkatleri üzerine çekerken, sosyal ve kültürel etkinliklere bir yenisini ekledi. Yatağan Belediyesi’nin organize ettiği kitap fuarı, açıldı.

Yatağan otogarında kurulan fuar alanındaki 1. Kitap Fuarı’nın açılışına, Yatağan Kaymakamı Hayrettin Çiçek, Belediye Başkanı Mustafa Toksöz, AK Parti İlçe Başkanı Ali Tekin ve vatandaşlar katıldı.

Belediye Başkanı Toksöz, açılışta yaptığı konuşmada, kitabın önemine vurgu yaparak, “İlk defa düzenlediğimiz kitap fuarımızın ilçemize hayırlı olmasını diliyorum. Vatandaşlarımızın her türlü kitaba ulaşabileceği kitap fuarımız uzun süre burada hizmet verecektir. Bu fuarın eğitimli bir gençlik yetiştirmek için faydalı olacağına inanıyorum” dedi.

Kaymakam Çiçek ise, organizasyonda emeği geçenlere teşekkür ederek, “Aslında her şartta ve koşulda kitap okumak mümkün. Büyükşehir Belediyemizin düzenlediği bu fuar gibi etkinliklerin gençlerimizin okuma hevesini arttıracağına inanıyorum” diye konuştu.

Kitap fuarının, 20 Kasım 2019 tarihine kadar 09.00-21.00 saatleri arasında açık olacağı öğrenildi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner68