Yatağan Belediyesi’nden ilk dev organizasyon: Buray konseri

Yatağan Belediyesi tarafından 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla düzenlenen pop şarkıcısı Buray konseri, renkli görüntülere sahne oldu. Kaya Köstepen Şehir Stadı’nın dolduran binlerce vatandaşlar, genç şarkıcının şarkılarıyla kendilerinden geçtiler.

Yatağan Belediyesi’nden ilk dev organizasyon: Buray konseri

Yatağan Belediye Başkanı Mustafa Toksöz, göreve geldikten kısa bir süre sonra dev bir organizasyona imza attı. Yatağan Belediyesi, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı nedeniyle düzenlenen konserde, ünlü pop müzik şarkıcısı Buray, Yatağan’da sahne aldı.

Konser öncesinde, geçtiğimiz günlerde sona eren 2018-2019 Bölgesel Amatör Ligi sezonunda ligde kalmayı başaran Yatağanspor Futbol Takımı sahneye çıktı. Sahnede Kulüp Başkanı Hasan Haşmet Işık, Teknik Direktör Tevfik Cihan Bulut ve futbolcuları karşılayan Belediye Başkanı Toksöz, Işık ve Bulut’a plaket sundu.

Toksöz, burada yaptığı konuşmada, “Bölgesel Amatör Ligi’nin 2018-2019 sezonunun sona ermesiyle ligde kalmayı başaran Yatağanspor’u kutlayan Yatağan Belediye Başkanı Mustafa Toksöz, “Ben öncelikle kulübümüzün başkanlığını yapan eski belediye başkanımız Hasan Haşmet Işık’a çok teşekkür ediyorum. Bu başarıda emeği geçen teknik ekibe ve futbolculara ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Takımın teknik direktörü Cihan hocamız, takımımızı başarıyla yönetti. Bu birliktelik sayesinde takımımız BAL’da kaldı. İnşallah daha ileriye götürmek de bizim hedefimiz olur” diye konuştu.

Daha sonrasında sahneye Buray çıkarken Başkan Toksöz, genç şarkıcıya da plaket sundu.

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı kutlayan Toksöz, “Bizleri onurlandırdığınız için çok teşekkür ediyorum. Buray ve ekibine de hoş geldiniz diyorum. Bu güzel geceyi bize yaşattıkları için kendilerine teşekkür ediyorum. Yatağan her şeyin en güzeline layık. Bu tür etkinliklerimiz bundan sonra da sürecek” dedi.

Kaya Köstepen Şehir Stadı’nda düzenlenen konseri binlerce vatandaş izlerken genç şarkıcının hayranları şarkılarla eğlenceli anlar yaşadı.

Burak Alper KUŞ

Güncelleme Tarihi: 26 Nisan 2019, 10:10
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER