Yılın emekli öğretmenine “kurutma makinesi”

Yatağan ilçesinde, Arçelik Bayisi Günay Ticaret tarafından belirlenen yılın emekli öğretmenine, firma tarafından çamaşır kuruma makinesi hediye edildi.

Yılın emekli öğretmenine “kurutma makinesi”
 Meslek hayatları boyunca binlerce öğrenci yetiştirerek topluma faydalı bireyler kazandırmış emekli eğitimciler, bu yıl da ‘Yılın Emekli Öğretmeni’ projesiyle ödüllendirildi. 24 Kasım Öğretmenler Günü dolayısıyla Türkiye çapında farklı illerde bayilerin iş birliğiyle üçüncü kez düzenlenen etkinliklerde Yatağan ilçesindeki Günay Ticaret Arçelik Bayisi tarafından “Yılın Emekli Öğretmeni” seçilen Mehmet Can’a, Arçelik marka çamaşır kurutma makinesi hediye edildi.

Günay Ticaret’te düzenlenen törene, Arçelik Bayi yönetmenleri Can Daysal ve Murat Turan, Günay Ticaret işletmecisi Mesut Günay, emekli öğretmen Mehmet Can ve vatandaşlar katıldı.

Yaptıkları anket çalışması sonucunda yılın emekli öğretmenini Mehmet Can olarak belirlediklerini belirten Mesut Günay, kurum olarak sosyal sorumluluk projelerinde lider kuruluş olduklarının altını çizdi.

Günay, “Gerek öğretmen kimliği gerekse kişiliği yönünden her zaman bizlere örnek olmuş sevgili ağabeyimiz, sevgili öğretmenimiz Mehmet Can’ı ‘Yılın Öğretmeni’ seçilmesinden dolayı kutluyorum. Etkinliğimize katılan herkese teşekkür ediyorum. Firmamızın bu ve buna benzer sosyal sorumluluk projeleri devam edecektir” diye konuştu.

Can ise, kendisini emekli olmasına rağmen unutmayan sevenlerine, Arçelik’e ve Arçelik Yatağan Bayisi Günay Ticaret işletmecisi Mesut Günay’a teşekkür etti.

Burak Alper KUŞ

Güncelleme Tarihi: 28 Kasım 2017, 12:22
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner56