52 hayrı yerine hastaneye bağışta bulundu

Yatağan ilçesinde, annesinin 52 hayrı nedeniyle yemek düzenlemekten vazgeçen vatandaş, Yatağan Devlet Hastanesi’nin ihtiyaçlarını karşıladı.

52 hayrı yerine hastaneye bağışta bulundu

Yatağan ilçesinde, annesi Hatice Koçar’ın vefatının 52’nci hayrı nedeniyle yemek düzenlemeyi düşünen Bülent Koçar, Yatağan Devlet Hastanesi’nde çalışan hemşire eşi Arzu Koçar ile görüşerek 52 hayrı yerine hastanenin önemli bir ihtiyacını karşılamaya karar verdi.

Koçar, hastaneyle de görüşerek hastanenin tekerlekli sandalye ihtiyacı olduğunu öğrendi ve 9 yeni nesil sandalye satın alarak hastaneye bağışladı.

Yatağan Devlet Hastanesi Başhekimi Bülent Gökkuş tarafından teslim alınan sandalyeler, hastalara hizmet vermeye başladı.

Koçar, burada yaptığı açıklamada, “52 hayrı yaparak vatandaşlara yemek ikram etmek yerine annemin hayrına kalıcı bir eser bırakmak istedim. İnşallah niyetimiz amacına ulaşmıştır” dedi.

Başhekim Gökkuş ise, “Bülent Koçar, çok düşünceli ve anlamı bir davranış sergileyerek hastanemizin önemli bir ihtiyacını karşılamış oldu. Kendisine ve eşine sonsuz teşekkürler ediyoruz” diye konuştu.

Burak Alper KUŞ

YORUM EKLE
YORUMLAR
Oktay Aras
Oktay Aras - 11 ay Önce

Hayırlı ve gerçekten,kalıcı bir düşünce.Tebrik ediyor,öncü davranışın yaygınlaşmasını ve örnek olmasını diliyorum.♥️

SIRADAKİ HABER

banner69

banner68