Esnaf ve Kefalet Kooperatif ’ten duyarlı davranış

Yatağan Esnaf ve Kefalet Kooperatifi, Yatağan Devlet Hastanesi’nin önemli ihtiyaçlarını gidermek için elini taşın altına koymaya devam ediyor.

Esnaf ve Kefalet Kooperatif ’ten duyarlı davranış
Yatağan Devlet Hastanesi’nin ortopedi ve kulak-burun-boğaz polikliniklerinde eksiklikler olduğunu öğrenen Yatağan Esnaf ve Kefalet Kooperatifi Başkanı Süleyman Can ve yönetimi, bu ihtiyaçların giderilmesi için harekete geçtiler.

Kooperatif, ortopedi polikliniğinde kullanılmak üzere motor testere ve kulak-burun-boğaz polikliniğinde kullanılmak üzere ameliyat alın lambası alarak hastaneye bağışladı.

Bağış nedeniyle Başhekim Bülent Gökkuş’u makamında ziyaret eden kooperatif heyeti, “Her zaman yanınızdayız” mesajı verdi.

Ziyarette konuşan Kooperatif Başkanı Can, “Hastanemizin acil servisini biz yaptık. İhtiyaçları oldukça kurum olarak yardımcı olmaya çalışıyoruz. Bu insanlığa ve sağlığa hizmettir. Önem verdiğimiz noktalardan bir tanesi de eğitimdir. Üniversite binamız için de yaklaşık 150 bin lira yardımımız oldu. Bu tür hizmetleri yapmaktan gurur ve onur duyuyoruz. Arkadaşlarla ile beraber bu kararı aldık ve bu malzemeleri doktorumuza sunmuş oluyoruz. Bütün doktorlarımıza aileleri ile mutluluklar diliyorum. Bu güzel mutluluklarını da hastalarımıza aksettirilmesini istiyorum” diye konuştu.

Başhekim Gökkuş ise, Yatağan Esnaf ve Kefalet Kooperatifi’ni yanlarında görmekten dolayı mutlu olduklarını belirterek, “Bu hastaneye en fazla yardım edenlerden birisi sizsiniz. Önce size Esnaf ve Kefalet Kooperatif yönetim kurulu üyelerine ve tüm değerli esnaflarımıza çok çok teşekkür ederiz” dedi.

Burak Alper KUŞ

Güncelleme Tarihi: 27 Nisan 2018, 10:01
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER