17 Ağustos 2018 Cuma

Yatağan Termik Santrali’nde can telaşı

Esnaf ve Kefalet Kooperatif ’ten duyarlı davranış

Yatağan Esnaf ve Kefalet Kooperatifi, Yatağan Devlet Hastanesi’nin önemli ihtiyaçlarını gidermek için elini taşın altına koymaya devam ediyor.

27 Nisan 2018 Cuma 10:00
Bu haber 993 kez okundu
Esnaf ve Kefalet Kooperatif ’ten duyarlı davranış

Yatağan Devlet Hastanesi’nin ortopedi ve kulak-burun-boğaz polikliniklerinde eksiklikler olduğunu öğrenen Yatağan Esnaf ve Kefalet Kooperatifi Başkanı Süleyman Can ve yönetimi, bu ihtiyaçların giderilmesi için harekete geçtiler.

Kooperatif, ortopedi polikliniğinde kullanılmak üzere motor testere ve kulak-burun-boğaz polikliniğinde kullanılmak üzere ameliyat alın lambası alarak hastaneye bağışladı.

Bağış nedeniyle Başhekim Bülent Gökkuş’u makamında ziyaret eden kooperatif heyeti, “Her zaman yanınızdayız” mesajı verdi.

Ziyarette konuşan Kooperatif Başkanı Can, “Hastanemizin acil servisini biz yaptık. İhtiyaçları oldukça kurum olarak yardımcı olmaya çalışıyoruz. Bu insanlığa ve sağlığa hizmettir. Önem verdiğimiz noktalardan bir tanesi de eğitimdir. Üniversite binamız için de yaklaşık 150 bin lira yardımımız oldu. Bu tür hizmetleri yapmaktan gurur ve onur duyuyoruz. Arkadaşlarla ile beraber bu kararı aldık ve bu malzemeleri doktorumuza sunmuş oluyoruz. Bütün doktorlarımıza aileleri ile mutluluklar diliyorum. Bu güzel mutluluklarını da hastalarımıza aksettirilmesini istiyorum” diye konuştu.

Başhekim Gökkuş ise, Yatağan Esnaf ve Kefalet Kooperatifi’ni yanlarında görmekten dolayı mutlu olduklarını belirterek, “Bu hastaneye en fazla yardım edenlerden birisi sizsiniz. Önce size Esnaf ve Kefalet Kooperatif yönetim kurulu üyelerine ve tüm değerli esnaflarımıza çok çok teşekkür ederiz” dedi.

Burak Alper KUŞ

banner19

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV