Tüp bebek tedavisinde güncel yöntemleri anlatacak

Yatağan Belediyesi ve Acıbadem Bodrum Hastanesi işbirliğiyle, Yatağan’da “Tüp Bebek Tedavisinde Güncel Yöntemler” söyleşisi gerçekleştirileceği bildirildi.

Tüp bebek tedavisinde güncel yöntemleri anlatacak
 Yatağan Belediyesi, sağlık sorunları hakkındaki bilgilendirme toplantısına, Acıbadem Bodrum Hastanesi işbirliğiyle devam ediyor.

Yatağan Belediyesi ve Acıbadem Bodrum Hastanesi işbirliğiyle, 20 Nisan Çarşamba günü saat 13.30’da Yatağan Belediyesi Çok Amaçlı Toplantı Salonu’nda “Tüp Bebek Tedavisinde Güncel Yöntemler” hakkında söyleşi gerçekleştirilecek.

Söyleşiye konuşmacı olarak katılacak olan Acıbadem Bodrum Hastanesi Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Op. Dr. M. Tufan Babayiğit tarafından vatandaşlara tüp bebek ve tüp bebek tedavisi hakkında bilgiler verilecek.

Konuyla ilgili olarak açıklamalarda bulunan Yatağan Belediye Başkanı Hasan Haşmet Işık, “Acıbadem Bodrum Hastanesi ve Yatağan Belediyesi işbirliğiyle düzenlenen, ‘Tüp Bebek Tedavisinde Güncel Yöntemler’ hakkında, uzmanından ayrıntılı bilgi alabileceğiniz söyleşiye bekliyoruz” dedi.

Güncelleme Tarihi: 19 Nisan 2016, 14:56
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner68