Yatağan 112’ye tam donanımlı yeni ambulans

Yatağan ilçesindeki 1 numaralı Acil Sağlık Hizmetlerinde görevlendirilmek üzere gönderilen yeni ambulans için teslim töreni düzenlendi.

Yatağan 112’ye tam donanımlı yeni ambulans

Muğla Sağlık Müdürlüğü tarafından Yatağan ilçesindeki 1 numaralı Acil Sağlık Hizmetlerinde görevlendirilmek üzere tahsis edilen yaklaşık 500 bin lira değerindeki tam donanımlı ambulans için teslim töreni düzenlendi.

Törene, İl Sağlık Müdürü İskender Gencer, İlçe Sağlık Müdürü Fırat Yazıcı, AK Parti İlçe Başkanı Ali Tekin, Devlet Hastanesi Başhekimi Bülent Gökkuş, AK Parti Muğla Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mehmet Nil Hıdır, AK Parti Yatağan Belediye Başkan Adayı Mustafa Toksöz ve sağlık personelleri katıldı.

Burada konuşan, Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mehmet Nil Hıdır ve Yatağan Belediye Başkan Adayı Mustafa Toksöz, geçtiğimiz günlerde hayatını kaybeden ambulans şoförü Alper Geriz’e rahmet dileyerek taziyelerini ilettiler.

Aracın Yatağan’a hayırlı olmasını dileyen Hıdır ve Toksöz, Yatağan’da yeni bir ambulansın daha görevlendirilmesi talebinde bulundular.

Burak Alper KUŞ

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner69

banner68