Abdurrahman Öz, Toksöz’ü makamında ziyaret etti

AK Parti Genel Merkez Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı Abdurrahman Öz, Yatağan Belediye Başkanı Mustafa Toksöz’ü makamında ziyaret ederek “Hayırlı olsun” dileğinde bulundu.

Abdurrahman Öz, Toksöz’ü makamında ziyaret etti

Son yerel seçimlerde Muğla’da Cumhur İttifakı’nın üyeleri AK Parti ve MHP’nin kazandığı belediyeleri ziyaret etmek üzere Muğla’ya gelen AK Parti Genel Merkez Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı Abdurrahman Öz, Yatağan Belediye Başkanı Mustafa Toksöz’ü makamında ziyaret etti.

Yerel seçimlerde AK Parti’ye destek veren Yatağanlılara teşekkür ederek sözlerine başlayan Öz, burada yaptığı konuşmada, daha önce aday belirleme sürecinde de Yatağan’ı ziyaret ettiğini hatırlattı.

Öz, Yatağan Belediye Başkanı Mustafa Toksöz’de seçimi kazanma ışığını gördüklerini belirterek, “Allah’a çok şükür arkadaşlarımız ve teşkilatımız bizleri mahcup etmedi, daha sonra da Yatağanlılar teveccüh gösteriler. Bu hepimizin başarısıdır. Ama nihayetinde AK Partimizin başarısıdır. Öncelikle hem genel merkez adına teşekkür etmek istiyorum hem de hemşerilerimizi mahcup etmeyeceğimizi ifade etmek istiyorum. Seçim başarısı arkada kaldı artık, hayat devam ediyor. Önümüzde 5 yıllık bir süreç var. Muğla, bu dönemde maça 5-0 önden başladı. Bütün arkadaşlarımızı tebrik ediyorum, fırsatı iyi değerlendirdiler” diye konuştu.

Seçilen belediye başkanlarının ilçelerine güzel hizmetler kazandırdığının altını çizen Öz, “Bu 5 sene bittikten sonra insanımızın karşısına çıkarken göğsümüzü gere gere çıkmalıyız. Seçim, diğer rakiplerden 1 fazla alarak kazanılıyor ama bu saatten sonra arkadaşlarımızın birlik ve beraberliği için yeni bir hedef koyması lazım. Bir sonraki seçimde, bu seçimde aldıkları oyu artırarak kazanmayı hedeflemek lazım. Hedef olmazsa, çalışma azmi düşer. Başarılı çalışmalarla, 5 yıl sonra insanımızın karşısına çıkarız diye düşünüyorum” dedi.

Öz, Muğla’da Cumhur İttifakı olarak seçime girdiklerini anımsatan ve ittifakla seçime girdikleri yerlerde ittifak ortağı belediyeleri de ziyaret ettiklerini kaydederek, şöyle konuştu:
“İttifakın önemini hepimiz biliyoruz. Birinci önceliğimiz, Türkiye genelinde ittifakı korumaktır. Bu sebeple ittifaka zarar verecek en ufak davranıştan kaçınmasını istiyoruz. Ufak tefek sorunlar yaşanabilir. Bir yerde sorun yaşanmıyor, o yerde başka bir sorun vardır demektir. Herhangi bir sorun yaşandığında bunu bize iletiniz. Her iki siyasi partinin de ilgileri, belirli aralıkla buluşuyor ve sorunları dile getiriyorlar, buradan çıkan sonuçla da süreç yönetiliyor. Bunun doğru bir mekanizma olduğunu düşünüyorum. Biz genel merkez olarak, sizin yapacağınız olumlu ve güzel yapacağınız hizmetin her türlü arkasında ve yanınızdayız. Bunun Muğla kamuoyu tarafından da bilinmesini istiyoruz. Bu ziyaretlerin de asıl sebebi budur.”

Beraberinde AK Parti İl Başkan yardımcıları Ziya Ercan ve Can Çimen ile Belediye Başkanlığı’na gelen Öz'ü, Yatağan Belediye Başkanı Mustafa Toksöz, AK Parti İlçe Başkanı Ali Tekin ve partililer karşıladı.

Burak Alper KUŞ

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner69

banner68