AK Parti Aday Adayı Şen’e büyük ilgi

AK Parti Muğla Milletvekili Aday Adayı Eşref Şen, partisinin il başkanlığının ilçelerde düzenlediği Aday Adayı Tanıtım Toplantılarına katılarak kendisini tanıttı. Şen, toplantıdan arta kalan zamanlarda ise partililerle bir araya gelerek sohbet etme şansı yakaladı.

AK Parti Aday Adayı Şen’e büyük ilgi
24 Haziran’da gerçekleştirilecek Milletvekili Seçimleri için Yatağan Orman İşletme Müdürlüğü görevinden istifa ederek AK Parti’den Muğla Milletvekili Aday Adaylığını açıklayan Eşref Şen, seçime kısa bir süre kalmasına rağmen yoğun bir mesai geçiriyor.

Partisinin il başkanlığı tarafından tüm ilçelerinde düzenlenecek Aday Adayı Tanıtım Toplantılarına katılan Şen, burada kendini tanıtma ve partililerle bir araya gelme şansı yakalıyor.

Şen, toplantıların ilk ayağında, 1 yıldır görev yaptığı Yatağan Orman İşletme Müdürlüğü’nün lokalinde partililere seslendi.

Aday adaylığını açıklayan 42 aday adayından büyük bir çoğunluğunun katıldığı toplantıda kürsüye alkışlarla gelen Şen, “25 yıllık kamu hizmetimin 21 yılı Muğla’da geçti. Yüzde 68’i ormanlarla kaplı Muğlamızda, halka en yakın temasta bulunan orman teşkilatında Muğlamıza hizmet ettim. Görevim esnasında her zaman Muğlalı vatandaşlarımıza efendilik değil hizmetkarlık yapma prensibiyle görev yaptım. Bu sayede, Muğla’nın dört ilçesinde halkımızın teveccühünü, saygısını ve vefasını kazandım. Bundan dolayı da çok gururluyum. Özellikle Yatağanımıza çok teşekkür ediyorum. Bir sene gibi kısa sürede bizi sevgiyle kucakladılar. Hepsinden Allah razı olsun” dedi.

Şen, siyaset arenasında yeni olmadığını, 2014 yılında yapılan Yerel Seçimlerde AK Parti’den Seydikemer Belediye Başkan Aday Adayı olduğunu anımsatarak, “O dönem, aday olmamama rağmen, aday arkadaşımızla birlikte omuz omuza dağ bayır dolaştık. Bu sayede Seydikemer’i AK Partili belediyecilik anlayışıyla tanıştırdık. O dönem, aday olamayan arkadaşların çekilmesinin partimize ne kadar zarar verdiğini gözlemledim. Milli şairimiz Mehmet Akif Ersoy’un bir sözünü hatırlatmak istiyorum, ‘Girmeden tefrika bir millete düşman giremez. Toplu vurdukça yürekler onu top sindiremez.’ Dolasıyla tüm arkadaşlarımız sahada, hep birlikte, tefrikaya düşmeden durduğu sürece, bu mücadeleyi zaferle sonuçlandıracağımızdan eminim. İnşallah bu dönem Muğla’dan en az 4 milletvekili çıkaracağız. Her kime de nasip olursa, hep birlikte peşinden koşturacağız. Kamu görevlisiyken istifa ederek aday adayı oldum. Aday listesi açıklandığında listede yer almasam da görevime dönmeyeceğim. Seçim sonuçları açıklanıncaya kadar, yeter ki aday arkadaşlar ‘sen gelme’ deyinceye kadar arkasında koşturacağıma söz veriyorum. Tüm aday adayı arkadaşlarıma başarılar diliyor, 24 Haziran Seçimleri’nin partimize, Muğlamıza ve ülkemize hayırlara vesile olmasını diliyorum.

Konuşması sık sık alkışlarla yarıda kalan Şen, Yatağan’ın ardından sırasıyla Milas, Bodrum ve Kavaklıdere ilçelerinde gerçekleştirilen Aday Adayı Tanıtım Toplantılarına katıldı.

Eşref Şen kimdir?

AK Parti Milletvekili Aday Adayı Eşref Şen, 36 yıl Fethiye ve Seydikemer’de yaşadı. Fethiye’de 5 yıl Orman İşletme Şefliği, Seydikemer’de 4 yıl Orman Mühendisi, 4 yıl Orman Müdür Yardımcılığı, 6 yıl Orman İşletme Müdürlüğü, Dalaman’da 1 yıl Orman Müdür Yardımcılığı görevi yaptı. Son 1 yıldır Yatağan Orman İşletme Müdürlüğü görevinde iken, AK Parti’den Muğla Milletvekili Aday Adayı oldu.  25 yıllık kamuda yöneticilik görevinde vatandaşların arasında hiçbir ayrım gözetmeden ve başarılı bir şekilde hep faydalı olmak, üretme prensibiyle görev yaptı. Bu nedenle tüm halkın gönlünü, sevgisini ve de vefasını kazandı. Vatandaşlara ve hemşerilerine efendilik değil hizmetkarlık yapma anlayışıyla görevini yürüttü. Bundan sonra da vatandaşların desteği ile Muğla milletvekili olarak Muğla’ya ve halka en iyi hizmeti vermeyi hedefliyor.

Öte yandan, 47 yaşındaki Şen, evli ve iki çocuk babasıdır.

Burak Alper KUŞ

Güncelleme Tarihi: 06 Mayıs 2018, 11:30
YORUM EKLE