22 Nisan 2018 Pazar

7 suçtan aranan zanlı, sahte para operasyonunda yakalandı

AK Parti gençliği, işi şansa bırakmıyor

AK Parti Yatağan Teşkilatı’nın Gençlik Kolları Başkanlığı, 16 Nisan’da yapılacak Anayasa Değişikliği ve Cumhurbaşkanlığı Sistemiyle ilgili referandum öncesinde çalışmalarına hız verdi.

21 Mart 2017 Salı 12:36
Bu haber 842 kez okundu
AK Parti gençliği, işi şansa bırakmıyor

 AK Parti Yatağan Teşkilatı’nın Gençlik Kolları Başkanlığı, son günlerdeki bakan ve milletvekili ziyaretlerinde gerçekleştirilen toplantıların yanı sıra, mahalle başkanlarıyla sık sık bir araya gelerek 16 Nisan’da neden “Evet” diyecekleri konusunda istişarelerde bulunuyor.

AK Parti Gençlik Kolları Başkanı Kamil Aydoğan başkanlığında parti binasında bir araya gelen AK Gençler, çalışmalarını sürdürüyor.

Yapılan toplantıda konuşan Aydoğan, bugüne kadar her zaman haklıdan yana olduklarını belirterek, partilerinin kurucu genel başkanı Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın yolunda ilerlediklerini söyledi.

AK Gençlik olarak 16 Nisan’da neden “Evet” diyeceklerini kapı kapı dolaşarak anlattıklarını kaydeden Aydoğan, “

AK Parti Gençlik Kolları olarak halkımızdan anayasa değişikliği paketini araştırıp iyice okuyup anlayarak, ona göre karar vermelerini istiyoruz. İnanıyoruz ki okudukları zaman bu değişikliğin ülkemizin istikrarı, istikbali ve istiklali için gerekli olduğunu kendi hür iradeleri ile göreceklerdir. Tam bağımsız büyük ve güçlü Türkiye için ‘evet’ diyoruz. Son olarak halkımızın kararına saygı duyacağımızı ve tercihin yüce Türk milletine ait olduğunu tekrar ifade etmek isteriz. AK Parti Yatağan Gençlik Kolları olarak gençliğinin arkasında dimdik duran, kale gibi siper olan ve hiçbir zaman desteğini esirgemeyen İlçe Başkanımız Ali Tekin’e ve yönetim kuruluna sonsuz teşekkürlerimizi sunarız” diye konuştu.

Burak Alper KUŞ

banner19

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV