AK Parti gençliği, işi şansa bırakmıyor

AK Parti Yatağan Teşkilatı’nın Gençlik Kolları Başkanlığı, 16 Nisan’da yapılacak Anayasa Değişikliği ve Cumhurbaşkanlığı Sistemiyle ilgili referandum öncesinde çalışmalarına hız verdi.

AK Parti gençliği, işi şansa bırakmıyor
 AK Parti Yatağan Teşkilatı’nın Gençlik Kolları Başkanlığı, son günlerdeki bakan ve milletvekili ziyaretlerinde gerçekleştirilen toplantıların yanı sıra, mahalle başkanlarıyla sık sık bir araya gelerek 16 Nisan’da neden “Evet” diyecekleri konusunda istişarelerde bulunuyor.

AK Parti Gençlik Kolları Başkanı Kamil Aydoğan başkanlığında parti binasında bir araya gelen AK Gençler, çalışmalarını sürdürüyor.

Yapılan toplantıda konuşan Aydoğan, bugüne kadar her zaman haklıdan yana olduklarını belirterek, partilerinin kurucu genel başkanı Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın yolunda ilerlediklerini söyledi.

AK Gençlik olarak 16 Nisan’da neden “Evet” diyeceklerini kapı kapı dolaşarak anlattıklarını kaydeden Aydoğan, “

AK Parti Gençlik Kolları olarak halkımızdan anayasa değişikliği paketini araştırıp iyice okuyup anlayarak, ona göre karar vermelerini istiyoruz. İnanıyoruz ki okudukları zaman bu değişikliğin ülkemizin istikrarı, istikbali ve istiklali için gerekli olduğunu kendi hür iradeleri ile göreceklerdir. Tam bağımsız büyük ve güçlü Türkiye için ‘evet’ diyoruz. Son olarak halkımızın kararına saygı duyacağımızı ve tercihin yüce Türk milletine ait olduğunu tekrar ifade etmek isteriz. AK Parti Yatağan Gençlik Kolları olarak gençliğinin arkasında dimdik duran, kale gibi siper olan ve hiçbir zaman desteğini esirgemeyen İlçe Başkanımız Ali Tekin’e ve yönetim kuruluna sonsuz teşekkürlerimizi sunarız” diye konuştu.

Güncelleme Tarihi: 21 Mart 2017, 11:36
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner95