AK Parti Gençlik Kolları’nda Yüksel dönemi

AK Parti Yatağan Gençlik Kolları Başkanlığı’nı yaklaşık 7 aydır vekaleten yürüten Tayfun Yüksel, asaleten göreve atandı.

AK Parti Gençlik Kolları’nda Yüksel dönemi

AK Parti Yatağan Gençlik Kolları Başkanlığı’na, yaklaşık 7 aydır bu görevi vekaleten yürüten 23 yaşındaki Yatağan Termik Enerji Üretim AŞ işçisi Tayfun Yüksel atandı. Anadolu Üniversitesi İktisat Fakültesi öğrencisi olan Yüksel, 2015 yılından bu yana gençlik kollarının çeşitli kademelerinden görev yaptı.

Son olarak 2019 Yerel Seçimlerinde AK Parti’den Yatağan Belediyesi Meclis Üyesi adayı olan Yüksel, AK Parti Gençlik Kolları Genel Merkezi tarafından İlçe Gençlik Kolları Başkanlığı’na asaleten atandı.

Yüksel, kendisini bu göreve layık gören herkese teşekkür ederek, “Partim için çalışmaktan, çoğu zaman kendi ailemi daha az gördüğüm zamanlar oluyordu. Çünkü sabah erken saatlerde gelip gece geç saatlere kadar gençlik kolları ile birlikte düzenlediğimiz aktivitelere katılıyorduk. Gençlik kolları bakış açısını, her zaman gerçeği göstermekten yana olduğumu vurgulamak isterim. Nitekim çok fazla algı oluyor ve bunları da birlik ve beraberlik yaparak kırabiliriz. Benim ikinci ailem gençlik kollarıdır. Her arkadaşımın ve kardeşimin ne zaman ne şekilde olursa olsun yanında olacağımı bilmesini isterim. Dışarıdaki gençlerimizle de sohbetlerimizde her zaman bu kocaman aileyi bir kere bile olsa gelip görmesini isterim” diye konuştu.

Burak Alper KUŞ

YORUM EKLE
YORUMLAR
ALİ CENGİZ
ALİ CENGİZ - 11 ay Önce

VAH YATAĞANIN HALİNE....

SIRADAKİ HABER

banner69

banner68