AK Parti heyetinden Yatağan’a çıkarma

AK Parti Muğla milletvekilleri Hasan Özyer, Nihat Öztürk ile AK Parti İl Başkanı İhsan Küreci, Yatağan’da bir dizi ziyaretlerde bulundu.

AK Parti heyetinden Yatağan’a çıkarma
 AK Parti Muğla milletvekilleri Hasan Özyer, Nihat Öztürk ile AK Parti İl Başkanı İhsan Küreci, Yatağan’da bir dizi ziyaretlerde bulundu.

Yatağan Belediye Başkanı Hasan Haşmet Işık’ı makamında ziyaret eden heyete, AK Parti Yatağan Başkanı Ali Tekin eşlik etti. Heyet, Işık’ın ardından Tes-İş Sendikası Yatağan Şube Başkanı Fatih Erçelik’i makamında ziyaret etti.

Ziyaretlerin ardından parti binasına gelen heyet, buradaki toplantıya katıldı.

Yönetim Kurulu üyeleri ile kadın ve gençlik kolları üyelerinin de hazır bulunduğu toplantıda konuşan AK Parti Muğla Milletvekili Nihat Öztürk, “Arkadaşlar seçim öncesi sizlere söz vermiştik her zaman alanlarda olacağız yaptığımız hizmetleri anlatacağız diye, 13 İlçeyi dolaşıp yapılan hizmetleri anlatıyoruz. Bundan sıkılmayın.  Kavaklıdere de sınıflarımız 18 kişilik akıllı tahta ile eğitim veriyor. Seçimden önce verdiğimiz sözlerin yüzde 90’ınını yerine getirdik. Bütçe geçti, artık yatırımlar hızla gelecek” diye konuştu.

Türkiye’nin zor bir süreçten geçtiğini belirten AK Parti Muğla Milletvekili Hasan Özyer ise, “Bu ülkeyi sokakta bulmadık. Cumhuriyet kolay kurulmadı. Etrafımız ateş çemberi. Türkiye, mağdur olan herkese kucak açtı. Tabiî ki halkımızın huzuru kadar istihdam da önemli, Bütçenin geçmesiyle birlikte artık yatırım zamanı geldi. Yatağan’a yapılacak yüksekokul, hastane, yol, kültür turizmi gibi yatırlımlar için bakanlarımızla görüştük. Hiç olumsuz sonuç almadık. Burada belediyelere de büyük görev düşüyor, her projemize büyükşehir itiraz ediyor, organize sanayi siteleri bir an evvel hayata geçmeli. İmar planlarında belediyeler bize yardımcı olmalıdır. Halkımızdan gelen taleplerin projelerin de takipçisi oluyoruz” ifadelerinde bulundu.

 

 

 

 

 

Güncelleme Tarihi: 18 Mart 2016, 10:44
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner95