AK Parti, iftarda bir araya geldiAK Parti, iftarda bir araya geldi

AK Parti Yatağan Başkanlığı, üç yıldır düzenlediği iftar yemeği geleneğini bu yıl da sürdürdü.

AK Parti, iftarda bir araya geldiAK Parti, iftarda bir araya geldi
 AK Parti Yatağan Başkanlığı tarafından düzenlenen iftar yemeği, Yatağan Termik Enerji Üretim AŞ Enerji Direktörlüğü Sosyal Tesislerinde düzenlendi.

Yemeğe, AK Parti Merkez Karar Yönetim Kurulu (MKYK) Üyesi Bülent Karakuş, Muğla Milletvekili Nihat Öztürk, Kavaklıdere Belediye Başkanı Mehmet Demir, İl Başkanı Kadem Mete, yönetim kurulu üyeleri, kadın ve gençlik kolları üyeleri, mahalle başkanları ve partililer katıldı.

Dualarla açılan iftarın ardından konuşan AK Parti İlçe Başkanı Ali Tekin, etkinliğe katılanlara teşekkür etti.

Tekin, AK Parti İlçe Başkanlığı olarak birlikte ve beraberliğin sağlanması için gösterdikleri çabadan bahsederek, “Biz göreve geldiğimizden beri bu üçüncü ramazan programımız. Üç ramazan geçti, üç yıl geçti ve acısıyla tatlısıyla hep beraber çalışmaya gayret ettik. Geçmiş dönem ilçe başkanlarımıza sizlerin huzurunda teşekkür etmek istiyorum. Onlar hep çıtayı yüksek tutmuşlar, biz o çıtayı düşürmemek ve daha yükseltmek adına gayretler içerisinde olduk. Kendilerine de emekleri için sonsuz teşekkür ediyorum” diye konuştu.

İlçe Başkanlığı olarak bir takım hedefler koyduklarını ve bu hedeflere ulaşmak için her bir partilinin canla başla mücadele ettiğini belirterek, “Yatağan’da bir referandum süreci atlattık. Arkasından kongre sürecimiz gerçekleşecek. Daha sonra ise 2019 yılındaki belediye seçimlerine odaklanıp Allah’ın izniyle amacımız, hedefimiz ve gayemiz Yatağan Belediyesi’dir. Sizlerin de hep birlikte gayretiyle inşallah bu hedefimize ulaşacağımıza da inanıyorum” dedi.

Güncelleme Tarihi: 11 Temmuz 2017, 18:23
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner95

banner96