AK Parti Kavaklıdere, “Alpözen ile devam” dedi

AK Parti Kavaklıdere Başkanlığı’nın 6. Olağan Kongresi’nde tek listeyle gidilen seçimde, mevcut İlçe Başkanı Volkan Alpözen yeniden ilçe başkanlığına seçildi.

AK Parti Kavaklıdere, “Alpözen ile devam” dedi
 AK Parti Kavaklıdere Başkanlığı’nın 6. Olağan Kongresi, Belediye Toplantı Salonunda gerçekleştirildi. Tek listeyle gidilen seçimde, mevcut İlçe Başkanı Volkan Alpözen’in yeni A Takımı kadrosu oylandı.

Kongrede konuşan AK Parti Muğla Milletvekili Hasan Özyer, Kavaklıdere ilçesinde siyaset yapmanın çok zevkli olduğunu söyledi.  Kavaklıdere’de birlik ve beraberliğin olduğunu ve bu birlik ve beraberliğin tüm Türkiye’ye örnek olması gerektiğini belirten Özyer, siyasetin amacının hizmet etmek olduğunu kaydetti.

Özyer, cumhurbaşkanı, başbakan, bakan ve milletvekillerinin bu ülkenin hizmetkarı olduğunu vurgulayarak, “Bazen Yatağan’dan telefonlar alıyoruz. Bazı mahalleliler, ‘Biz Kavaklıdere’ye bağlanamaz mıyız’ diye bizden yardım istiyorlar. Bazı mahallelerde çalışma başlattılar. Mesela Yukarıyayla ve Mesken mahallelerinden aradılar. Burayı görenler, Kavaklıdere’ye bağlanmak istiyor” dedi.

Yeniden İlçe Başkanlığına seçilen Volkan Alpözen ise, 9 aylık görev süresinde uyumlu ve dayanışma içerisinde, yönetim kurulu üyeleriyle birlikte partilerine ve Kavaklıdere’ye en iyi hizmeti sağlamaya çalıştıklarını söyledi.

Kendisine destek olan herkese teşekkür eden Alpözen, “Belki hatalarımız olacak, belki eksikliklerimiz bulunacaktır, lakin dilimizden kibir, gurur, bencillik namına bir şey dökülmeyecektir. Halka hizmetin Hakk’a hizmet olduğunu inananların davasında eksiklikler olsa da bencilliğin yerinin olmadığının, bencilliğinin kabul görmediğinin farkındayız. Bu davanın kurucusu Genel Başkanımız, Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın da ifadeleriyle bu çatı altında dik durulacağını lakin kimseyle de dikleşilmeyeceğini iyi bilmekteyiz.”

Kongrede, Kavaklıdere Belediye Başkanı Mehmet Demir, AK Parti İl Başkanı Kadem Mete, AK Parti MKYK Üyesi Bülent Karakuş, Bölge Koordinatörü Ali Aşlık birer konuşma yaparak, Alpözen ve yönetimine başarılar diledi.

Burak Alper KUŞ

Güncelleme Tarihi: 19 Eylül 2017, 09:06
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner56