15 Ağustos 2018 Çarşamba

Yatağan Termik Santrali’nde can telaşı

AK Parti Seçim Bürosu açıldı

AK Parti Yatağan Başkanlığı Seçim Bürosu, düzenlenen törenle açıldı. Milletvekili adaylarının da katıldığı ve mitinge dönen açılışın ardından partililer, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan için bağış kampanyası düzenledi.

05 Haziran 2018 Salı 09:01
Bu haber 1172 kez okundu
AK Parti Seçim Bürosu açıldı

AK Parti Yatağan Başkanlığı’nın 24 Haziran Milletvekili Genel Seçimleri için Konak Mahallesi Atatürk Caddesi’ndeki Galeria İş Merkezi’nde açtığı Seçim Bürosu için tören düzenlendi.

Törene, AK Parti İlçe Başkanı Ali Tekin, Genel Merkez Tanıtım ve Medya Başkan Yardımcısı Muğla Milletvekili Adayı Yelda Erol Gökcan, milletvekili adayları Hüseyin Zafer Alkaya ve Arif Sert ile partililere katıldı.

Açılış öncesinde konuşan İlçe Başkanı Tekin, Yatağan’a en iyi hizmeti sunabilmek için çaba harcadıklarını söyledi.

Yatağan Devlet Hastanesi’nin 7 Haziran’da temelinin atılacağını, Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Yatağan Meslek Yüksekokulu’nun ise aynı gün veya birkaç gün sonra temelinin atılacağını hatırlatan Tekin, “Açtığımız seçim bürosunda tüm partililerimizi ve vatandaşlarımızı ağırlayacağız. Büromuz 09.00-23.00 saatleri arası hizmet verecektir. Burada toplanarak çalışmalarımızı sürdüreceğiz. Bölücüler diyor ya ‘onu başkan yapacağız’ diye. Biz Yatağan’dan haykırıyoruz ‘Yatağan söz veriyor, Recep Tayyip Erdoğan’ı başkan yapacağız” dedi.

“4 milletvekiliyle meclise gitmek istiyoruz”

Genel Merkez Tanıtım ve Medya Başkan Yardımcısı Muğla Milletvekili Adayı Gökcan da, Yatağan’da olmaktan dolayı çok mutlu olduğunu söyledi.

24 Haziran’da gerçekleştirilecek seçimlerin Yatağan’a, Muğla’ya ve ülkeye hayırlı olmasını dileyen Gökcan, “Rabbimize hamdolsun 16 yıldır girdiğimiz her seçimden zaferle çıktık. Yine 24 Haziran’da Allah’ın izniyle Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ı başkan yapacağız. Ama bu seçim diğer seçimlerden farklı. Bize iki milletvekili yetmez, en az 3 milletvekili ve hatta 4 milletvekiliyle birlikte Türkiye Büyük Millet Meclisi’ne gitmek istiyoruz. Bunun için hepimiz gece gündüz demeden çalışacağız” diye konuştu.

Milletvekili Adayı Hüseyin Zafer Alkaya da, 24 Haziran’dan sonra Muğla’nın hizmete doyacağını kaydederek, “Bundan sonraki süreçte inşallah Yatağan’a güzel hizmetler yapılacak. Yatağan Devlet Hastanesi’nin de temeli kısa bir süre sonra atılacak. Bunun için sesimizin daha gür çıkması lazım. Ankara’nın sesimizi duyması için birlikte çalışmamız lazım. Açılışını yaptığımız seçim bürosu, partimize ve Yatağan’a hayırlı olsun” dedi.

Milletvekili Adayı Arif Sert ise, “Yatağan’da ziyaretlerimiz sırasında ilçe başkanımız ilçedeki çalışmalarını anlattı. 24 Haziran’dan sonra inşallah Yatağan’ı AK Parti belediyecilikle zamanı gelmiştir. İnşallah hep birlikte çalışarak önce cumhurbaşkanımızı, Türkiye Cumhuriyeti’nin cumhurbaşkanı olarak başa geçireceğiz. Güçlü bir meclis de kuracağız inşallah” diye konuştu.

Konuşmaların ardından Seçim Bürosunun açılışı gerçekleştirilirken, açılış sonrasında Ziraat Bankası Yatağan Şubesi’ne giden partililer, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan için bağış kampanyası düzenledi.

Burak Alper KUŞ

banner19

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV