AK Parti vekiller, yeni yönetimle tanıştı

AK Parti Yatağan İlçe Kongresi’ne katılamayan AK Parti Muğla milletvekilleri, parti binasını ziyaret ederek kongrede başkanlığa seçilen Ali Tekin ve yönetimi ile tanıştı.

AK Parti vekiller, yeni yönetimle tanıştı
 14 Aralık Pazar günü gerçekleştirilen AK Parti Yatağan İlçe Başkanlığı 5. Olağan Genel Kurulu’na, TBMM’deki bütçe görüşmeleri nedeniyle katılamayan AK Parti Muğla milletvekilleri Yüksel Özden ve Ali Boğa, Yatağan’a gelerek ilçe yönetimi ile tanışma toplantısı düzenledi.
Parti binasında gerçekleştirilen tanışma toplantısında konuşan Özden, AK Parti’nin yönetiminde bulunmanın onur verici olduğunu söyleyerek yönetime talip olmaları nedeniyle yeni yönetimi kutladı.
AK Parti olarak, Türkiye’yi birlikte inşa ve ihya etmek için yola çıktıklarını ifade eden Özden, “Yatağan her zaman ki gibi bizi coşkuyla karşıladı. Bu coşkuyu başkanlıkla taçlandıralım dedik ama olmadı. Her seçim bir sonrası için basamak oluyor” dedi.
AK Parti iktidarının dünyanın her yerindeki mazlumlar için yeni bir ümit olduğunu savunan Özden, şöyle konuştu:
“Ülkemiz insanının öz güveni artmıştır, Türkiye şu anda dünyanın neresine giderseniz gidin itibar gören bir ülke konumuna gelmiştir. Genç Türkiye’nin dünyaya model olan uygulamaları ile karşı karşıyayız. Bizim sistemimiz hak sistemi, adil sistem olacaktır. Hakkaniyet içerisinde, sömürüye değil, paylaşıma yönelik uygulamalarımız var. Şimdiye kadar bu işin içinde bulunup bu noktaya gelmesinde emeği geçen herkese bir kere daha teşekkür ediyor ve Allah hepsinden razı olsun diyorum.”
Özden’in ardından konuşan Boğa ise, 30 Mart yerel seçimlerinde Yatağan ve Dalaman belediyelerini az bir oy farkıyla kaybetmeleri nedeniyle büyük bir üzüntü yaşadıklarını dile getirerek, “Biz teşkilat olarak bazı şeyleri anlatamıyoruz. Bu bizim hepimizin suçu. Demek ki kalbimize herkesi sığdıramamışız. Bakın bu santralin filtreleri bile bizim zamanımızda zehir kusmaz oldu. Gelin burayı buharla ısıtalım dedik, mahalli yönetim izin vermedi. Bir 4 yıl bekleyip katlanacağız, inşallah bir daha ki dönem burada da ak belediyeciliği tanıtacağız” şeklinde konuştu.
Konuşmaların ardından yeni yönetim vekillere kendilerini tanıtarak bir müddet sohbet etti.

Güncelleme Tarihi: 30 Aralık 2014, 10:43
YORUM EKLE
YORUMLAR
Turgutlu
Turgutlu - 7 yıl Önce

Anlamadığım şey salih özenin ne işi var orada acaba. Akpyi satan adam değil mi o turgutta. Yazıklar olsun

SIRADAKİ HABER

banner68