AK Parti Yatağan referandum çalışmalarına başladı

AK Parti Yatağan Başkanlığı, Ocak Ayı İlçe Divan Toplantısı’nın ardından, cumhurbaşkanlığı sistemini öngören anayasa değişikliğiyle ilgili referandum için sandık eğitimi verildi.

AK Parti Yatağan referandum çalışmalarına başladı
 AK Parti Yatağan Başkanlığı, Ocak Ayı İlçe Divan Toplantısı, Yatağan Termik Enerji Üretim AŞ Sosyal Tesislerinde düzenlendi. Sosyal tesislerde düzenlenen kahvaltının ardından geçilen ilçe divan toplantısına, AK Parti Muğla Başkanı Kadem Mete, AK Parti İlçe Başkanı Ali Tekin, yönetim kurulu üyeleri, kadın ve gençlik kolları üyeleri, mahalle ve sandık başkanları ile partililer katıldı.

Toplantının açılış konuşmasını, AK Parti İlçe Başkanı Ali Tekin yaptı. Tekin, Anayasa değişikliği oylamalarının hayırlı bir şekilde sona erdiğini ve şimdi sıranın halka geldiğini söyledi.

Toplantıya olan katılımdan duyduğu memnuniyeti dile getiren Tekin, “Pazar günü erken saatte, dava uğruna, Recep Tayyip Erdoğan aşkına buralara kadar geldiğiniz için hepinize teşekkür ediyorum. Toplantının hayırlara vesile olmasını diliyorum. Burada edineceğimiz bilgilerle, önümüzdeki referandum sürecinde, Cenab-ı Hak, Yatağan, Muğla, Türkiye ve hepimiz için hayırlı sonuçlar almayı nasip eylesin” diye konuştu.

Konuşmanın ardından toplantının geri kalanı basına kapatılırken, toplantının ardından cumhurbaşkanlığı sistemini öngören anayasa değişikliğiyle ilgili referandum için sandık eğitimi verildiği öğrenildi.

Güncelleme Tarihi: 24 Ocak 2017, 10:31
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner95