AK Parti Yatağan’da temayül yoklaması

AK Parti Yatağan Başkanlığı’nın 29 Mart’ta gerçekleştireceği kongrenin ilçe başkan adayını belirlemek için temayül yoklaması gerçekleştirildi.

AK Parti Yatağan’da temayül yoklaması

AK Parti Yatağan Başkanlığı’nın 29 Mart Pazar günü saat 11.00’da Yatağan Termik Enerji Üretim AŞ Maden Direktörlüğü Sosyal Tesislerinde yapılacak olan AK Parti Yatağan Başkanlığı kongresinde, mevcut ilçe başkanın aday olmaması nedeniyle temayül yoklaması gerçekleştirildi.

Yoklamaya, AK Parti İzmir Milletvekili MKYK Üyesi Muğla Koordinatörü Mahmut Atilla Kaya, Yatağan Belediye Başkanı Mustafa Toksöz, AK Parti İl Başkanı Kadem Mete, AK Parti İlçe Başkanı Ali Tekin, yönetim kurulu, belediye meclis üyeleri, kadın ve gençlik kolları ile mahalle temsilcileri katıldı.

Burada konuşan İlçe Başkanı Tekin, yoklamaya katılan herkese teşekkür ederek, “Yaklaşık 6 yıldır ilçe başkanlığı görevini yürütüyorum. Kendi rızamla, bir dahaki dönem aday olmamaya karar verdim. Bundan sonra partimin bana vereceği her türlü göreve hazırım. Görev sürem içerisinde 49 yıl boyunca Yatağan Belediyesi’ni yöneten CHP’den belediyi aldık ve Yatağan’ı ak belediyecilikle tanıştırdık. 29 Mart’ta gerçekleştireceğimiz kongreye herkesi davet ediyorum” diye konuştu.

Programda konuşan AK Parti İzmir Milletvekili MKYK Üyesi Muğla Koordinatörü Mahmut Atilla Kaya, Yatağan Belediye Başkanı Mustafa Toksöz ve AK Parti İl Başkanı Kadem Mete ise, Tekin ve yönetimine bugüne kadar partilerine verdikleri hizmetlerden dolayı teşekkür ederek, kongrenin AK Parti’ye ve Yatağan’a hayırlı olmasını dilediler.

Burak Alper KUŞ

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner68