AK Parti Yatağan’dan İftar Yemeği

AK Parti Yatağan İlçe Başkanlığı, parti üyelerine iftar yemeği verdi.

AK Parti Yatağan’dan İftar Yemeği
AK Parti Genel Başkanlığı tarafından tüm Türkiye’de eşzamanlı düzenlenen iftar yemeği, GELİ Sosyal Tesislerinde düzenlendi. Yemeğe, AK Pati İl Başkanı Nihat Öztürk Ankara’da olduğu için katılamazken, İl Yönetim Kurulu üyeleri Sadi Pirci, Ertuğrul Gümüş, Hamza Akercan, Seyit Gün, Ercan Yalçın, İl Kadın Kolları Başkanı Armağan Erol, AK Parti Yatağan İlçe Başkanı Osman Koç, Yönetim Kurulu üyeleri ve partililer katıldı.

Yemekte konuşma yapan Osman Koç, ramazan ayında bir arada olmanın mutluluğu içinde olduklarını dile getirdi.

Teşkilatta görev aldığı günden bu yana, birlik ve beraberlik olgusunu en üst seviyeye çıkarmak için çaba sarf ettiklerini belirten Koç, şöyle konuştu:

"Bu akşam da görüyoruz ki gösterdiğimiz çaba boşa gitmemiş, tüm partililerimiz birlik ve beraberlik içinde olmuşlar ve bizleri yalnız bırakmamışlar. Önümüzdeki cumhurbaşkanlığı seçiminde de aynı birliktelik ve kararlılıkla üzerimize düşen görevi yapmaya hazır olduğumuzu belirtmek istiyorum. 10 Ağustos'ta yönetimle halkımız bütünleşecek ve ayrılıkların sona erdiği, kardeşliğin güçlenerek hat safhaya ulaştığı bir döneme inşallah şahit olacağız."

Güncelleme Tarihi: 12 Temmuz 2014, 15:16
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner68