17 Ağustos 2018 Cuma

Yatağan Termik Santrali’nde can telaşı

AK Parti’de bayrak değişimi

AK Parti Yatağan Teşkilatı Gençlik Kolları’nda kongre heyecanı yaşandı. Tek liste halinde gidilen kongrede, gençlik kollarının yeni başkanı Kağan Kurt oldu.

03 Ekim 2017 Salı 09:26
Bu haber 916 kez okundu
AK Parti’de bayrak değişimi

 AK Parti Yatağan Teşkilatı Gençlik Kolları’nın 5. Olağan Kongresi, Yatağan Termik Enerji Üretim AŞ Maden Direktörlüğü Sosyal Tesisleri’nde düzenlendi.

Kongreye, AK Parti Gençlik Kolları Genel Başkan Yardımcısı Fethan Baykoç, Muğla Gençlik Kolları Başkanı Cengizhan Güngör, AK Parti İlçe Başkanı Ali Tekin, partililer ve gençlik kolları üyeleri katıldı.

Kongrede konuşan mevcut İlçe Gençlik Kolları Başkanı Kamil Aydoğan, AK Parti için koşturacak gençlerin bu salonlardan çıktığını belirterek, “Bizler göreve geldiğimiz günden beri 26 asil 26 yedek toplan 52 arkadaşımla üstümüze düşen bütün görev ve sorumlulukları layıkıyla yerine getirdik. Başta ilçe başkanım ve yönetimine eski ilçe başkanlarımıza il gençlik kolları başkanıma genel merkez teşkilat başkan yardımcıma bu davada teşkilatımızla yürüyen teşkilat mensuplarıma herkese teşekkür ederim. Ben hakkımı helal ediyorum sizlerde hakkınızı helal edin” dedi.

AK Parti İlçe Başkanı Ali Tekin, kısa zaman içerisinde iki önemli seçim yaşayacaklarını hatırlatarak, “Yatağan’ın hali malumunuz. İlk hedefimiz durmadan ve bıkmadan çalışarak 2019’da yerel seçimlerde Yatağan’ımızı AK belediyecilik ile tanıştırmak. Yatağan’ın acil ihtiyacı olan yatırımlarla parlayarak kötü hatıralar ile değil yenilenmiş, gelişmiş tarihi ve turistik alanları ile Türkiye’de ve dünyada söz edilebilir bir belediye dönüştürmek amacımızdır. Gençlik ile iftihar ediyorum ve gençliğe güveniyorum” diye konuştu.

AK Parti Gençlik Kolları Genel Başkan Yardımcısı Fethan Baykoç da, kongre sürecinin sloganını “Siyaset gençleşiyor, Türkiye güçleniyor” şeklinde belirlediklerini söyledi.

Gençlik kollarına bu güne kadar hizmet eden herkese teşekkür eden Baykoç, şöyle konuştu:

“Değerli kardeşim, bugün kongremizi yaptığımız andan itibaren yarından tezi yok mahalle mahalle, ev ev, kapı kapı, sandık sandık teşkilatlanıp 2019 seçimlerine hazırlanmak adına 2019 seçimlerini 100 oyla kazanmak değil daha farklı bir şekilde daha fazla bir fark koyarak Yatağan’ı AK belediyecilik ile tanıştırmak için hepinize çok ciddi emek düşüyor. Bunun sebebi nedir AK Parti teşkilatlarının motor gücünün gençlik kolları olmasıdır. AK Parti teşkilatlarının vicdanın gençlik kolları olmasıdır. AK Parti teşkilatlarının görünen yüzünün halk ile iletişime birebir en rahat geçebilecek yapının gençlik kolları olması.”

Gençlik Kolları’nın yeni başkanı Kağan Kurt ise, kongreye katılan herkese teşekkür etti.

Kurt, siyasetin içerisine girdiği günden bu yana kimseden çekinmeden ve korkmadan partisini savunduğunu anlatarak, “Yapılan tüm seçimlerde üstümüze düşen görevin fazlasını yaptık. Teşkilatımızda öncelikle Kamil başkanımızın yönetiminde ekonomi birim başkanlığı daha sonra da teşkilat başkan yardımcılığı görevine getirildik. Şimdi de bu davanın gerçek sahiplerinin huzuruna Yatağan Ak Parti Gençlik Kolları başkan adayı olarak çıktık. Bu saatten sonra gençlik kolları olarak her zaman davamıza sahip çıkacağız. Durmadan usanmadan çalışıp önümüzde ne kadar seçim varsa hepsinde elimizi değil başımızı taşın altına koyacağız ve 2019 seçimlerinde Yatağan belediyesinde Ak Partinin bayrağını sallayacağız.”

Burak Alper KUŞ

banner19

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV