AK Parti’de “buruk” bayramlaşma

AK Parti Yatağan Başkanlığı’nın Ramazan Bayramı nedeniyle düzenlediği bayramlaşma Şanlıurfa’nın Suruç ilçesinde AK Parti heyetine yapılan silahlı saldırı nedeniyle buruk geçti.

AK Parti’de “buruk” bayramlaşma
AK Parti Yatağan Başkanlığı, Ramazan Bayramı nedeniyle seçim bürosunda bayramlaşma düzenledi. Programa, İlçe Başkanı Ali Tekin, milletvekili adayları Mehmet Yavuz Demir, Kadir Dağlı ve Zafer Alkaya ile partililer katıldı.

Burada konuşan İlçe Başkanı Tekin, Şanlıurfa’nın Suruç ilçesinde AK Parti Şanlıurfa Milletvekili İbrahim Halil Yıldız ve beraberindeki heyetin seçim çalışmaları sırasında silahlı saldırıya uğraması ve heyetten 4 kişinin hayatını kaybetmesi nedeniyle bayramı ağız tadıyla kutlayamadıklarını söyledi.

Bayramlarının buruk geçtiğini belirten Tekin, saldırıyı kınadığını söyledi.

Tekin, Ramazan Bayramı’nın ardından 24 Haziran’daki seçimlerden zaferle çıkarak bayram coşkusu yaşayacaklarını kaydederek, “Bugün arzuladığımız şekilde bayramımızı kutlayamıyoruz. Ama 25 Haziran sabahı Türkiye’nin dört bir yanında seçim zaferi bayramımızı kutlayacağız. Programımıza katılan milletvekili adaylarımıza ve partililerimize teşekkür eder, Ramazan Bayramı’nın İslam alemine hayırlara vesile olmasını dilerim” dedi.

İlçe başkanının ardından konuşan adaylar da partililerin bayramlarını kutladılar.

Burak Alper KUŞ

Güncelleme Tarihi: 19 Haziran 2018, 09:45
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER