AK Partili Öztürk “YMYO” müjdesiyle geldi

AK Parti Muğla Milletvekili Nihat Öztürk, Yatağan ilçesinde ziyaret ve incelemelerde bulundu. Öztürk, yaptığı açıklamada, Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Yatağan Meslek Yüksek Okulu’nun yarım kalan inşaatının tamamlanması için bütçe sorunun çözüme kavuştuğunu müjdeledi.

AK Partili Öztürk “YMYO” müjdesiyle geldi
Cuma gününü Yatağan’a ayıran AK Parti Muğla Milletvekili Nihat Öztürk, beraberinde İlçe Başkanı Ali Tekin ve yönetim kurulu üyeleriyle birlikte, geçirdiği trafik kazasıda hayatını kaybeden Orhan Kırıkoğlu’nun hayrına katıldı. Öztürk ve beraberindekiler, daha sonra esnaf ve sivil toplum kuruluşlarını ziyaret etti.

Ziyaretler kapsamında Yatağan Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Mustafa Kuzu’yu ziyareti sırasında açıklama yapan Öztürk; “Bugünü Yatağan ziyaretine ayırdık. Esnaf ve sivil toplum kuruluşlarını ziyaret ediyoruz. Meclis’ten Torba Yasa çıktı. Bu yasada, trafik sigortalarının ucuzlatılması, gençlerin SGK borçlarının silinmesi gibi birçok halkımızın menfaatine uygulamalar var. Ayrıca dokunulmazlıkların kalkması çok yakında Meclis’te olacak. Teröre destek verenler cezasını çekecek. Ayrıca Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi(MSKÜ) Yatağan Meslek Yüksek Okulu’nun(YMYO) kaynak sorunu da çözüldü” diye konuştu.

Yatağan Esnaf Odası Başkanı Mustafa Kuzu ise, esnafların kredi ile ilgili sorunları çözülmesinden duyduğu memnuniyeti dile getirerek, YMYO’nun bütçesinin bulunmasında destek veren Öztürk’e teşekkür etti.

Güncelleme Tarihi: 19 Nisan 2016, 15:02
YORUM EKLE
YORUMLAR
Guest
Guest - 7 yıl Önce

Üniversite binası inşaatının bütçesinin çıktıgını duyduk ama ne Zaman başlayacağı hakkında bilgimiz yok.çalışmalar ne asamadadır acaba?bilgisi olan varmı ?

SIRADAKİ HABER

banner68