18 Haziran 2018 Pazartesi

Yatağan'da karı koca kavgası kanlı bitti: 1 ölü

AK Partili Özyer, STK temsilcileriyle bir araya geldi

AK Parti Muğla Milletvekili Hasan Özyer, Yatağan ilçesindeki sivil toplum kuruluşlarının temsilcileriyle bir araya gelerek, sorunlarını dinledi.

14 Nisan 2017 Cuma 13:01
Bu haber 981 kez okundu
AK Partili Özyer, STK temsilcileriyle bir araya geldi

 AK Parti Muğla Milletvekili Hasan Özyer, Yatağan ilçesindeki sivil toplum kuruluşlarının temsilcileriyle, Yatağan Termik Enerji Üretim AŞ Enerji Direktörlüğü Sosyal Tesislerinde düzenlenen yemekli toplantıda bir araya geldi.

Toplantıya, Özyer’in yanı sıra AK Parti İlçe Başkanı Ali Tekin ve ilçedeki sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri katıldı.

Burada konuşan Özyer, Yatağan-Milas karayolunda beklenen günün geldiğini ve çalışmalara kısa süre içerisinde başlanacağını söyledi.

Yatağanlıların sorunlarını bildiğini ve AK Parti İlçe Başkanı Tekin’in sorunları sürekli kendisine ilettiğini belirten Özyer, “Yatağan için elimizden gelen çalışmaları yapıyoruz. Sorunlarla yakından ilgileniyoruz. Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Yatağan Meslek Yüksekokulu’nun yeni hizmet binası için kaynak arıyoruz. Bu kaynağı bulduğumuz an çalışmalara başlanacak. Bir diğer başlıca konu ise Yatağan Devlet Hastanesi’nin yeni hizmet binası. Bununla ilgili süreç de devam ediyor. İnşallah kısa süre içerisinde temelini atacağız” diye konuştu.

Toplantıda söz alan Yatağan Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Mustafa Kuzu, yapımına başlanana Yatağan-Milas karayolunun çevresindeki arazilere ticari alan ruhsatı verilmesini talep etti.

Kuzu’nun ve diğer sivil toplum kuruluşlarının temsilcilerinin taleplerini dinleyen Özyer, konuların takipçisi olacağını söyledi.

 

Burak Alper KUŞ

banner19

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV