AK Partili Yavuz Demir’den gazetemize ziyaret

AK Parti Muğla Milletvekili Aday Adayı Yavuz Demir, Yatağan Demeç Gazetesi’ni ziyaret etti.

AK Partili Yavuz Demir’den gazetemize ziyaret
 Aslen Milaslı olan Güllük Beldesi eski Belediye Başkanı Yavuz Demir, beraberinde partililerle birlikte Yatağan Demeç Gazetesi’ni ziyaret ederek İmtiyaz Sahibi Ferit Topaloğlu ile görüştü.

Güllük Belde Belediye Başkanlığı görevini yürüttüğü sırada yaptığı hizmetlerin, milletvekili olması durumunda yapacağı hizmetlerin teminatı olduğunu kaydeden Demir, “Muğla’nın, iktidarın gücüne ihtiyacı var ve bu gücü memleketime aktarmak istiyorum” diyerek aday olduğunu kaydetti.

Güllük’e kazandırdığı hizmetlerden bahseden Demir, “2002 yılında AK Parti’nin iktidara gelmesinden sonra AK Parti politikalarını takip ederek 2003 yılında belediye meclis üyeleriyle beraber AK Parti saflarına katıldık. 2004 yerel seçimlerinde AK Parti Güllük Belde Belediye Başkan Adayı olarak girdik ve başarılı bir sonuç alarak görevimize devam ettik. Görevimiz sırasında, Güllük Limanı’nı bugünkü haline getirdik, alt yapı ve kanalizasyonu devreye soktuk, yerli ve yabancı yatırımcıları Güllük’e çekmeyi başardık” şeklinde konuştu.

Güncelleme Tarihi: 05 Mart 2015, 19:30
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner68