AK Partililer, Yatağan’da zafer turu attı

Cumhurbaşkanı ve 27. Dönem Milletvekili Genel Seçimlerinin ardından Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın başkan seçilmesi ve Cumhur İttifakı’nın zaferi, Yatağan’da büyük coşkuyla kutlandı.

AK Partililer, Yatağan’da zafer turu attı
24 Haziran Pazar günü gerçekleştirilen seçimlerde, AK Parti Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile Cumhur İttifakı'nın elde ettiği başarı, Yatağan ilçesindeki vatandaşlarca sevinçle karşılandı.

AK Parti Yatağan Başkanlığı önünde toplanan vatandaşlar, sevinç gösterilerinde bulundu. Ellerinde Türk Bayrağı ve AK Parti bayrağı sallayan vatandaşlara, yoldan geçen bazı sürücüler de destek verdi. AK Parti'nin zafer turuna, cumhur ittifakı üyesi MHP'nin seçmenleri de MHP bayraklarıyla eşlik etti.

Burada vatandaşlara seslenen İlçe Başkanı Ali Tekin, AK Parti ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a destek veren herkese teşekkür etti.

Tekin, bir seçimden daha zaferle ayrıldıklarını belirterek yeni bir dönemin başladığını kaydederek, “Cumhurbaşkanımızı bir kez daha cumhurbaşkanı seçtik ve ‘seni başkan yaptırmayacağız’ diyenlere inat başkan seçtirdik. AK Parti ve Recep Tayyip Erdoğan kaybetseydi bunu şampanyayla kutlayacak dış güçlere en güzel cevabı milletimiz vermiş ve kazanılan zafer tüm Türk-İslam coğrafyasında şükür namazlarıyla kutlanmıştır. Reisimiz açık ara farkla görevine kaldığı yerden devam edecek. Siz değerli hemşerilerime de ayrıca teşekkür etmek istiyorum. Seçim sürecinde gecenizi gündüzünüze katarak çalıştınız ve partimizi birinci parti, reisimizi de cumhurbaşkanı yaptınız. Allah hepinizden razı olsun” diye konuştu.

Burak Alper KUŞ

Güncelleme Tarihi: 26 Haziran 2018, 09:52
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner56