Arslan, belediye personelleriyle tanıştı

CHP Yatağan Belediye Başkan Adayı Halil Arslan, düzenlediği toplantıyla Yatağan Belediyesi personelleriyle tanıştı.

Burak Alper Kuş
Arslan, belediye personelleriyle tanıştı

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Yatağan Belediye Başkan Adayı Halil Arslan, seçilmesi durumunda birlikte çalışacağı mesai arkadaşlarıyla toplantıda bir araya geldi.

Tanışma amacıyla düzenlenen toplantının açılış konuşmasını yapan Yatağan Belediye Başkanı Hasan Haşmet Işık, duygusal anlar yaşadı.

Işık, belediyenin her bir personelinin kendisinin kardeşi ve evladı olduğunu belirterek, “20 yıllık belediye başkanlığı dönemimde birçok arkadaşımızla birlikte çalıştık. Şuanda yaklaşık 200 arkadaşımızla birlikte Yatağanımıza hizmet ediyoruz. Partimiz yerel seçimlerde Halil Arslan’ı aday gösterdi. Bizim üzerimize düşen adayımızı desteklemektir. Sizlerle başarılı işlere imza attık. Yatağan Belediyesi’ne ve ilçemiz için yaptığınız çalışmalardan dolayı hepinize çok teşekkür ediyorum” dedi.

Halil Arslan ise, seçimi kazanması durumunda 1 Nisan’dan itibaren birlikte çalışacağı personellerle bir araya gelmekten duyduğu heyecanı ifade ederek, “Yatağan’ın yüz akı belediye çalışanlarıdır ve sizler belediye başkanı olduğumda benim de yüz akım olacaksınız. Görevim çerçevesinde beni bir teknik direktör olarak görebilirsiniz. Sizi iyi şekilde yöneteceğim ve sizler de ilçemize en iyi hizmeti yapacaksınız. Kişilik olarak disiplini seven birisiyim ama kimsenin kulağını çekecek değilim. Bütün personeli yenilemem gibi bir durum söz konusu olamaz. Sizler Haşmet başkanın bana emaneti olacaksınız. ‘Ben’ değil ‘biz’ diyerek projelerimizi hep birlikte hayata geçireceğiz” diye konuştu.

Burak Alper KUŞ

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER