Arslan: “İstediğimiz sonucu alamadık”

Millet İttifakı’nın CHP’li Yatağan Belediye Başkan Adayı Halil Arslan, resmi olmayan sonuçlara göre kaybettiği 31 Mart Yerel Seçimlerinin ardından açıklama yaparak, “Yatağan halkı başka bir arkadaşımızı, başka bir yönetim anlayışını tercih etti” dedi.

Arslan: “İstediğimiz sonucu alamadık”

Millet İttifakı’nın CHP’li Yatağan Belediye Başkan Adayı Halil Arslan, resmi olmayan sonuçlara göre kaybettiği yerel seçimin ardından sosyal medya hesabı üzerinden bir açıklama yaptı.

Arslan, yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi:
“Sevgili Yatağanlılar, yerel seçimlere CHP Yatağan Belediye Başkan Adayı olarak katıldım. İYİ Parti de bana destek verdi. Bu benim için onurlu bir görev idi. Ancak istediğimiz sonucu alamadık. Yatağan halkı başka bir arkadaşımızı, başka bir yönetim anlayışını tercih etti. Sonucun Yatağanımıza hayırlı olmasını dilerim. Bu onurlu görevde bana yardımcı olan CHP ve İYİ Parti ilçe başkanları ve yönetimlerine, kadın kolları başkan ve yönetimlerine, gençlik kolları başkan ve yönetimlerine, seçim komisyonu başkanı ve üyelerine, hiçbir makam gözetmeden hep benimle birlikte olan dostlarıma, CHP ve İYİ Parti milletvekillerine, tüm Yatağan halkına, en önemlisi aileme ve sevgili eşime çok teşekkür ederim.”

Burak Alper KUŞ

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER