Başbakan Yıldırım’a, Yatağanlılardan sürpriz karşılama

AK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Binali Yıldırım, Cumhurbaşkanlığı hükümet sistemi halk oylaması süreci kapsamında Muğla'nın Menteşe ilçesinde gerçekleştirilen mitingin ardından Muğla’dan ayrılacağı sırada, partililer tarafından Yatağan ilçesinde yolu kesildi.

Başbakan Yıldırım’a, Yatağanlılardan sürpriz karşılama
 AK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Binali Yıldırım, Cumhurbaşkanlığı hükümet sistemi halk oylaması süreci kapsamında Muğla'nın Menteşe ilçesinde Muğlalılara hitap etti. Muğla’daki programının sona ermesinin ardından Milas-Bodrum Havalimanından Ankara’ya hareket etmek için karayoluyla Menteşe ilçesinden Milas’a hareket etti.

Başbakan Yıldırım ve beraberindekileri taşıyan parti otobüsünün Yatağan ilçesinden geçişi sırasında otogar mevkisinde toplanan AK Partililer, otobüsün önünü keserek Başbakan Yıldırım’a sevgi gösterilerinde bulundu.

Bunun üzerine otobüsten partililere seslenen Yıldırım, “Heyecanınız, sevginiz bize enerji ve güç veriyor. 16 Nisan'da geleceğimiz, çocuklarımız ve aydınlık yarınlarımız için 'evet' diyeceğiz. Bu size yakışır. Sıkmadık el, çalmadık kapı bırakmayacağız ve 16 Nisan'da 'evet' ile sandıkları dolduracağız. Yatağan tek bayrak, tek millet, tek devlet için 'evet' diyor” diye konuştu.

AK Parti İlçe Başkanı Ali Tekin ve beraberindeki partililer ise, Yıldırım’a teşekkür ederek, “iyi yolculuklar” diledi.

Güncelleme Tarihi: 28 Mart 2017, 12:15
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner95