Berkay Günay Aza Adaylarını Belirledi

Akyol Mahallesi Muhtar Adayı Berkay Günay, İhtiyar Heyeti Aza adaylarını da belirledi.

Berkay Günay Aza Adaylarını Belirledi
 2 dönem aza olarak görev yaptıktan sonra 1994 yılında Akyol Mahallesi Muhtarı olarak seçilen Berkay Günay, 3. dönem için adaylığını açıkladı ve çalışmalarına başladı. Günay, bu kapsamda seçime gideceği İhtiyar Heyeti Aza adaylarını da belirleyerek kamuoyuna duyurdu.

Aynı zamanda Akyol Mahallesi’nin mevcut Muhtarı olan Günay’ın İhtiyar Heyeti Aza adaylarının isimleri şu şekilde: Ev Hanımı Bakiye Duman, Emekli Mehmet Gökçen, Esnaf Ramazan Örki, Emekli – Esnaf Salih Karakuş, Esnaf Yasin Çakır, Esnaf Cemil Çoban, Emekli Durmuş Yılmaz ve Esnaf Mehmet Karadağ.

Konuyla ilgili olarak açıklamalarda bulunan Günay, “2004 seçimlerinden bu yana 2007 yılına kadar Nüfus İşleri Genel Müdürlüğü ile anlaşma sağlayarak mahalle halkına yerleşim belgelerini internet ortamında vermeye başladık ve halen daha bu hizmeti sürdürmekteyiz. Mahalle sakinlerine bu hizmeti 9 yıl boyunca Belediye Hizmet Binası altında sürdürürken daha sonra taşındığımız Akyol Mahallesi 100. Sokak üzerindeki Ömer Özmen’in işyeri yanındaki yeni yerimizde hizmete devam etmekteyim. Mahallemizin tüm sorunları ile bu güne kadar olduğu gibi başta Belediye Başkanlığı ve diğer ilgili kurumlarla koordine halinde uyum içerisinde çalışarak sürdürmeyi hedeflemekteyiz. Bu nedenle 2014 yerel seçimlerinde ekibimle tekrar aday oluyorum. Ekibimi kamuoyuna duyurdum. Artık takdir halkımızındır” şeklinde konuştu.

Burak Alper KUŞ

Güncelleme Tarihi: 15 Şubat 2014, 09:26
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER