CHP, 24 Kasım Öğretmenler Günü’nü kutladı

Yatağan CHP Başkanlığı ve Kadın Kolları, 24 Kasım Öğretmenler Günü’nde hem çalışan öğretmenleri hem de emekli öğretmenleri unutmadı.

CHP, 24 Kasım Öğretmenler Günü’nü kutladı

Yatağan CHP Başkanlığı ve Kadın Kolları, 24 Kasım Öğretmenler Günü dolaysıyla cuma günü önce okullara giderek çalışan öğretmelere karanfil dağıtıp günlerini kutlarken pazar günü de ASFAD Sanat Cafe’de ilçedeki emekli öğretmenlerle bir araya geldiler. Burada da emekli öğretmenlere karanfil dağıtıp ikramlarda bulundular.

Bu etkinlik sayesinde uzun zamandı birbirlerini görmeyen dostlar bir araya gelmenin mutluluğunu yaşadı ve sohbet etme fırsatı buldular.

Kendisi de bir öğretmen çocuğu olan CHP İlçe Başkanı Mehmet Kemiksiz,  “Ben de bir öğretmen çocuğuyum. Öğretmenlik çok onurlu bir meslektir. 24 Kasım Öğretmenler Günü’nde hem çalışan öğretmenleri hem de emekli öğretmenleri unutmadık. Emekli öğretmenlerle beraber olmak çok güzel bir duygu, ben bu güzel etkinliğe katkısı olan herkese çok teşekkür ediyorum” dedi.

Etkinliğe katılan Yatağan Belediye Başkanı Hasan Haşmet Işık da, öğretmenliğin kutsal bir meslek olduğunu belirterek tüm öğretmenlerin 24 Kasım Öğretmenler Günü’nü kutladı.

Burak Alper KUŞ

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER