CHP Gençlik Kolları’ndan adaylarına tam destek

CHP Yatağan Gençlik Kolları, düzenlenen toplantıyla partilerinin Yatağan Belediye Başkan Adayı Halil Arslan’la bir araya geldi. CHP’li gençler, yaklaşan yerel seçimde çalışmalarını sıklaştırarak adaylarının seçimi kazanmasını sağlayacaklarını belirttiler.

CHP Gençlik Kolları’ndan adaylarına tam destek

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Yatağan Gençlik Kolları üyeleri, Yatağan Belediyesi toplantı salonunda düzenlenen toplantıda partilerinin adayları Halil Arslan ile bir araya geldiler.

Fikir alışverişinde bulunulması maksadıyla düzenlenen toplantıya, Yatağan Belediye Başkanı Hasan Haşmet Işık, CHP İlçe Başkanı Mehmet Kemiksiz, Gençlik Kolları İl Başkanı Bekir Perçin, Gençlik Kolları İlçe Başkanı Mert Yelaldı, Yatağan Belediye Başkan Adayı Halil Arslan, Eski Belediye Başkanı Sadi Özcan, partililer ve gençlik kolları üyeleri katıldı.

Toplantıda konuşan Yatağan Belediye Başkan Adayı Halil Arslan, partilerinin güçlü dinamizmini gençlere borçlu olduklarını söyledi.

Arslan, geleceği teminatı gençlere seslenerek, “Yatağanımızda yaşayan gençlerimizin çevre şehirlere gitmeye mecbur kalmaması için ilçemizin eksikliklerini gidereceğiz. Bunun yanı sıra ilçemizin daha sosyal bir şehir haline gelmesi için gereken desteği de vereceğiz. Ayrıca ilçemizin gençlerinin istihdam sorunlarını ortadan kaldıracak projelere imza atacağız” dedi.

Burak Alper KUŞ

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner56