CHP Kadın Kolları ve gönüllüleri, Çayboyu’nda toplandı 

CHP Kadın Kolları ve gönüllüleri, Kavaklıdere’nin Çayboyu Mahallesi’nde düzenledikleri aylık toplantıda gündemi değerlendirdiler.

CHP Kadın Kolları ve gönüllüleri, Çayboyu’nda toplandı 

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Kadın Kolları ve partiye gönül vermiş kadınlar, Kadın Kolları Başkanı Ulviye Kızıldağ başkanlığında Çayboyu Mahallesi’nde bir araya geldi. CHP’li kadınlara, İYİ Partili kadınlar da eşlik etti.

İstanbul’da 23 Haziran tarihinde gerçekleştirilen seçimin de değerlendirildiği toplantıda konuşan Kızıldağ, “Bu seçim süreci içinde Genel Başkanımız Kılıçdaroğlu’nun her zamanki doğru ve cesur muhalefetini ve muhalefet yaparken bile kullandığı terbiyeli ve incitmeyen ve de her siyasi görüşten vatandaşlarımıza değer veren, hepimizin istediği gibi, ağzını bozmadan ve vatandaşları ayrıştırmadan ama bir o kadar da söyleyeceklerini korkmadan söyleyen liderlik vasfının partiye kazandırdıklarını takdirle karşılıyoruz” dedi.

Kızıldağ, genel başkanları ve partilerine her zamankinden daha fazla sahip çıkacaklarını belirterek, “Toplantımızı 23 Haziran gibi güzel bir günün ardından yapıyoruz. Demokrasi zaferi tüm Türkiye’ye kutlu olsun. Aramızda Millet İttifakı’nın ortaklarından İYİ Partili arkadaşlarımız da var.

Biz kadın örgütü olarak 31 Mart’tan sonra da hep beraber olduk. Daha da büyüyerek mahallelerde ve köylerde örgütlenmeye devam edeceğiz. CHP bu ülkenin güvencesidir. Bu seçimdeki seçim stratejisinden dolayı Genel Başkanımızı, başta Muğla olmak üzere 81 ilimizin milletvekillerini, Ekrem Başkan’a destek için İstanbul’a giden İstanbul seçmenini ve emeği geçen herkesi kutluyoruz.

Hem partimiz için hem de Türkiyemiz için bundan sonra da her şey çok güzel olacak” diye konuştu.

CHP’li kadınlar, başarılı çalışmalarının devam edeceğini belirterek, ülkesi için emek vermek isteyen bütün kadınları CHP çatısı altında çalışmaya davet ettiler.

Burak Alper KUŞ

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner69

banner68