CHP Lideri Salı Günü Yatağan’da!

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Muğla ziyareti kapsamında salı günü Yatağan’a gelecek.

CHP Lideri Salı Günü Yatağan’da!
 Birinci turu 10 Ağustos 2014 tarihinde yapılacak olan Cumhurbaşkanlığı Seçimi öncesinde seçim çalışmalarını hızlandıran Cumhuriyet Halk Partisi’nin Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, temaslarda bulunmak ve Muğla Büyükşehir Belediyesi’nin düzenlediği iftar yemeğine katılmak için salı günü Muğla’ya geliyor.

Kılıçdaroğlu, salı günü Milas-Bodrum Havalimanı’na iniş yaptıktan sonra saat 19.00’da Yatağan Termik Santrali önündeki direniş çadırını ziyaret ederek burada özelleştirme karşıtı eylemlerini sürdüren Maden-İş ve Tes-İş sendikalarına üye işçilerle görüşecek.

Kılıçdaroğlu, direniş çadırının ardından Muğla Büyükşehir Belediyesi tarafından düzenlenen iftar yemeğine katılacak ve ardından Büyükşehir Belediye Sosyal Tesisleri’nde Muğlalılara hitap edecek.

Kılıçdaroğlu’nun Muğla programı sırasında uğrayacağı tek ilçenin Yatağan olduğunu ifade eden CHP Yatağan İlçe Başkanı Kamil Genek, Kılıçdaroğlu’nun direniş çadırına geleceğini, kendilerinin de genel başkana burada eşlik edeceğini söyledi.

Genek ayrıca, Kılıçdaroğlu’nun da katılacağı iftar yemeğine katılmak isteyen partililer için CHP Yatağan İlçe Başkanlığı önünden araç kaldırılacağını söyledi.

Güncelleme Tarihi: 19 Temmuz 2014, 14:42
YORUM EKLE
YORUMLAR
ali emmi
ali emmi - 7 yıl Önce

demeç gazetesini kutluyoruz.bravoo. direniş çadırı boştu. uğrayan yoktu. haberiniz üzerine sayın kılıçdaroğlu çadıra ziyaret etmek istemiştir. tamamıyla bu demeç gazetesinin başarısıdır.kutluyoruz

SIRADAKİ HABER

banner68