CHP seçim çalışmalarına hız verdi

CHP Yatağan Belediye Başkan Adayı Halil Arslan, yaklaşan yerel seçimler öncesinde çalışmalarına hız verdi.

CHP seçim çalışmalarına hız verdi

Yatağan Belediye Başkanı Hasan Haşmet Işık, beraberindeki belediye personelleriyle sloganlar atarak CHP seçim bürosuna yürüdü. Işık ve beraberindekileri, CHP İlçe Başkanı Mehmet Kemiksiz, Belediye Başkan Adayı Halil Arslan ve beraberindeki partililer karşıladı.

Tek tek vatandaşlarla selamlaşan Halil Arslan, burada yaptığı konuşmada, “Beni hiçbir zaman yalnız bırakmayan başta Belediye Başkanımız Hasan Haşmet Işık’a, İlçe Başkanımız Mehmet Kemiksiz’e, partililerime ve vatandaşlarımıza çok teşekkür ediyorum. Bugün itibarıyla çalışmalarımıza hız veriyoruz. Seçim gününe kadar herkese ulaşabildiklerine bizi ve projelerimizi anlatacak. Hiç durmadan çalışacağız ve bu seçimden zaferle ayrılacağız. Bizlere emanet edilen CHP bayrağını Yatağan Belediyesi’nden indirmeyeceğiz” diye konuştu.

Yatağan Belediye Başkanı Hasan Haşmet Işık ise, “CHP’nin Yatağan’daki koltuğu sallantıda diyerek ellerini buruşturanlar boşa umutlanmaktadır. Yatağan CHP’nin kalesidir ve bu kaleyi kimse yıkamaz. Seçim süreci boyunca bir, iri ve diri olacağız. Partimize sahip çıkarak seçimlerden zaferle ayrılmasını sağlayacağız” dedi.

Burak Alper KUŞ

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner69

banner68