CHP’li aday pazar esnafını dinledi

CHP Yatağan Belediye Başkan Adayı Halil Arslan, pazar esnafını ziyaret ederek sorunlarını dinledi.

Burak Alper Kuş
CHP’li aday pazar esnafını dinledi

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Yatağan Belediye Başkan Adayı Halil Arslan, beraberinde CHP Muğla milletvekilleri Mürsel Alban ve Suat Özcan, CHP İl Başkanı Adem Zeybekoğlu, İlçe Başkanı Mehmet Kemiksiz ve partililerle pazar esnafını ziyaret etti.

Esnaf ziyaretleri sırasında sıkılmadık el bırakmayan Arslan, vatandaşların sorunlarını ve taleplerini de dinledi.

Ziyaretlerin ardından açıklamalarda bulunan Milletvekili Suat Özcan, seçim çalışmaları kapsamında bir günlerini Yatağan’a ayırdıklarını belirterek, “Pazar esnafını ziyaret ederek vatandaşlarımızla bir araya geliyoruz. Önemli bir yerel seçime gidiyoruz. Bu süreçte kazanmak ve Yatağan’da yeniden CHP bayrağını dalgalandırmak için adayımızın seçimi kazanması gerekiyor. Sosyal demokrat belediyecilik anlayışının sürdürülmesi ve daha da geliştirilmesi, Yatağan’da refah seviyesinin yükseltilmesi, CHP’nin yönettiği yerlerdeki halkın mutluluk oranının daha yükseklere çıkartılması için bu seçimi kazanacağız ve halkımıza daha güzel hizmetler edeceğiz” diye konuştu.

Milletvekili Mürsel Alban da, Yatağan’ın CHP’nin kalesi olduğunu belirterek, “Yaklaşan yerel seçim öncesinde vatandaşlarımızla bir araya gelerek düşüncelerini almak istiyoruz. Onların talep ve sorunlarını dinleyerek daha iyi hizmet vermeyi hedefliyoruz. Amacımız Yatağan’ın daha başarıya ulaşması ve genel iktidardan kurtulmasının formüllerini görüşmek için Yatağan’ı ziyaret ettik” dedi.

Yatağan Belediye Başkan Adayı Halil Arslan ise, “Milletvekillerimiz ve il başkanımız bugün bizleri yalnız bırakmadılar ve birlikte ziyaretler gerçekleştirdik. Vatandaşlarımız bizlere desteklerini ileterek bizleri çok mutlu ettiler. Amacımız onlara layık olabilmek için çalışmaktır. Vatandaşlarımızın taleplerini ve sorunlarını dinliyoruz, çözüm üretmeye çalışıyoruz” dedi.   

Burak Alper KUŞ

Güncelleme Tarihi: 08 Şubat 2019, 10:38
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER