CHP’li gençler, Marmaris’te buluştu

Cumhuriyet Halk Partisi Ege ve Akdeniz il ve ilçe başkanları toplantısı Muğla Gençlik Örgütü ev sahipliğinde Marmaris’te gerçekleştirildi. Toplantıya çeşitli illerden çok sayıda il ve ilçe başkanı ile yönetici katıldı.

CHP’li gençler, Marmaris’te buluştu

Marmaris’te gerçekleştirilen toplantıda gündem; il ve ilçe gençlik örgütleri olarak yapılacak ortak projeler, ülke gündemi hakkında genel değerlendirmeler yapıldı.

Ev sahibi konumunda bulunan Muğla İl Gençlik Kolları Başkanı Göksel Billur yaptığı açıklamada, “İl başkanlarımızı ve değerli yöneticilerini ilimizde, güzide turizm kentimiz Marmaris’te ağırlamanın mutluluğunu yaşıyoruz. Katılımcılara teşekkür ediyoruz. Ülkemizin geçtiği zorlu dönemde gençler olarak neler yapacağımızı, üzerimize düşen konularda nasıl bir yol izleyeceğimizi görüştük. İlerleyen günlerde ortak projeler geliştirecek ve kamuoyuyla paylaşacağız. Gençlik görev başındadır. Ayrıca bu güzel buluşma için desteklerini esirgemeyen Marmaris Belediye Başkanımız Mehmet Oktay ve Marmaris Gençlik Örgütümüze teşekkür ediyoruz.” dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner95